Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Őszintén mit gondolnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mit gondolnak a pasik a duci nőkről?

Figyelt kérdés

mondok egy igaz sztorit: én világéletemben voltam vékony is és duci is. És mindig volt pasim. Sokszor gondolkozom azon,hogy vajon tényleg számít-e néhány kiló plusz,vagy csak bebeszéljük magunknak. Mert én néhány évvel ezelőtt benne voltam ebbe a gondolkodásba, hogy formában kell lenni és csak akkor lehet pasija valakinek, de aztán nem érdekelt a dolog, felszaladtak a plusz kilók, ismét lett pasim, most ismét lefogytam, most is van pasim, stb. stb....


Tehát egy amolyan állandó körforgásban vagyok :D, a lényeg hogy én voltam a dolog mindkét oldalán és őszintén az esetek többségében 30%-os arányt nyomott az a plusz kiló,de akár lett volna akár nem,úgy érzem egyforma lett volna a végkimenetel,hogy megkapok egy adott férfit.


Ti mit gondoltok erről ?


2014. aug. 17. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti őket
2014. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem állítom,hogy mindenki szereti őket, ne ironizáljunk....de abban van valami,hogy X plusz kiló nem egyenlő feltétlenül az ocsmánysággal
2014. aug. 17. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa, hogy nem a súly számít!
2014. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
0%
Csak a kutyák játszanak csontokkal.
2014. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem a vékony lányok jobban vonzanak(de csak azért mert én sovány vagyok), ettől függetlenül elképzelhetőnek tartok egy kapcsolatot egy ducibb lánnyal is.

Én fordított esetben tapasztaltam ilyesmit egyébként. Magas vagyok és vékony, de tényleg vékony, 65 kiló a 190cm-hez. Ennek ellenére már volt négy barátnőm, akik közül három amolyan "top-kategóriás" mind kinézetre, mind értelmiségében. Szóval kétlem, hogy bármiféle külsőt ne lehetne egyensúlyozni egy érett belsővel.

Gondolom te is értelmes lány vagy, vicces, így könnyedén találsz párt ducin is és vékonyan is.


Másik: Gondolom, ha 85 kiló izom lennék, akkor még könnyebben találnék párt - ami mondom: így se nehéz. Meg akkor könnyebben jönne össze egyéjszakás is(amik nélkül meg megvagyok, köszönöm).

2014. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5-ez jó megfogalmazás volt


én is valami ilyesmire gondolok

2014. aug. 17. 10:28
 7/9 A kérdező kommentje:
#4-ez se rossz :D
2014. aug. 17. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én igazából a belső alapján választok, jobban bejönnek a teltebb lányok, de a megfelelő belsővel egy vékony lány is megnyerő :) nem rég volt egy kellemes csalódásom volt ilyen téren :) szóval inkább a belső a döntő! legyen szép a mosolya :)


21F

2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A duci csajokkal nincs gond. Nekem személy szerint jobban bejönnek, mint a vékonyak.
2014. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!