Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaimhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaimhoz szól a kérdés. A feleségem kicsit duci,169 cm,75 kg, szép nő, kedves, (26 éves) mégis aggaszt, h mások mit gondolnak róla. Engem nem zavar a súlyfeleslege, nagyon kívánatos is. Ti mit gondoltok aggodalmamról? 35F

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 18:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki nagyon oltogatja azt - mikor a csaj nincs ott - zúzd meg, de keményen.


Vagy lövesd le.

2013. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért érdekel,hogy mások mit gondolnak róla? nehogy már másnak kelljen megfelelnie a feleségednek,ha ő így boldog
2013. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Dugjad csak, ne foglalkozz vele más mit gondol.
2013. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

mi is van aggodalom Benned?

hát én soha nem voltam nádszál, mégis lehettek volna a férjem mellett, semmiköze nincs ahhoz mennyi felesleg van rajta, de ha már így kezded, akkor Neked van gondod, rendezd a gondolataidat N

2013. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férfi de válaszolok.

Miért érdekel mások mit gondolnak? Cikinek érzed magad, ha megjelensz vele valahol? Vagy kellemetlen felvállalni? Mert ha ezen a két kérdésen elgondolkozol, akkor már baj van. :) Ha meg nemleges a válasz, mit érdekel más mit gondol?

2013. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Van egy szép, fiatal, kívánatos feleséged. Mi a probléma?
2013. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Én állon verném,aki szóvá teszi és lesz@rnám,hogy ki mit gondol.
2013. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Kicsit aggaszt a súlya, de nem magam miatt.... csak szeretném h. más is azt mondja, vagy gondolja e h. hú de jól néz ki a feleségem..
2013. máj. 27. 18:22
 9/30 Pendulum92 ***** válasza:
78%

Ha tényleg meg vagy vele elégedve, akkor ne foglalkozz, hogy mit gondolnak.( miben befolyásol mások véleménye? Az csak egy gondolat, ha te reagálsz(érzelem,tett) arra a gondolatra, csak úgy lehet hatása - figyeld meg magadon)


Nem neked van vele problémád?

2013. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
küld el norbi tornára, manapság már nem okoz nagy megerőltetést valakinek lefogyni
2013. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!