Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legtaszítóbb külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legtaszítóbb külső tulajdonságok számotokra?

Figyelt kérdés
Fiúk? Lányok? A kérdés adott.:)
2014. aug. 17. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egy: Az ápolatlanság, elhanyagolt külső. Mondjuk, ha valaki azért kövér, mert beteg, amellett lehet igényes, de ha amellett még igénytelen is, na attól rosszul tudok lenni. 25F
2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ápolatlanság, az messze. Mikor valakinek büdös a szája, tele van korpával a haja, a foga már-már citromsárga, stb., ettől még a hideg is kiráz.
2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ápolatlanság. De a túl kövéreket se szeretem, bár ők is csak mint párkapcsolat nem jönnek be, barátként ez sem érdekel. De az ápolatlanság az még barátkozásnál is kizáró ok.
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ápolatlanság és a metroszexualitás. Nem szeretem az igénytelen embereket de azokat se akik már tùlzásba viszik.

L

2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is az ápolatlanság, igénytelenség
2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de igaza van a 4-esnek, azért az se jó ha túlzás esik az ember
2014. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki büdös mint egy ló.
2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ápolatlanság, azon belül számomra a legtaszítóbb az elhanyagolt, romló fogak és a szájszag.
2014. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ló nem büdös!!!
2014. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!