Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen külső/belső...

Lányok! Milyen külső/belső tulajdonságok imponálnak nektek egy srácban?

Figyelt kérdés

Több éve már hogy egyedül vagyok, most viszont találkozom egy lánnyal. Nyilván az elején mindenki meg akar felelni a másiknak, ha kölcsönösen tetszenek egymásnak. Ezért is kérdezem most azt amit. Mivel nagyon tetszik ezért szeretnék mindnél jobb benyomást kelteni az első találkozásunkkor.


Köszönöm mindenkinek aki normálisan próbál segíteni. 21/F


2014. jún. 11. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak add önmagadat! Nem kell megfelelni mindenkinek.
2014. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy megjátszom magam. Magamat fogom adni, viszont jobb bizonyos dolgokra odafigyelni. Nyilván a legjobb ha magabiztosnak próbálok tűnni még akkor is ha baromira izgulok. Hasonló dolgokra céloztam, hogy a randi után ne érezze azt, hogy többet nem akar találkozni.
2014. jún. 11. 21:24
 3/10 Zsebvirág ***** válasza:
21%
Legyen jó képű, sármos, magas, helyes, az sem árt ha van egy kis pénze is, a belső tulajdonság az teljesen mind1.
2014. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LePeDő ***** válasza:
100%

Külső: nálam magasabb, sötét haj és kék szem (de ez mindenkinél más, mondjuk én azt tapasztaltam h a világos hajú lányoknak inkább a sötét hajú fiúk tetszenek, a sötéteknek meg a világos...), sportos alkat, normális stílusérzék vagyis jó öltözködés (nekem inkább az elegánsabb stílus tetszik), JÓ ILLAT, jó frizura (meglepő nekem mennyit számít h normális haja legyen)

Belső: udvarias, vicces, kedves, barátságos, nekem bejön kicsit a fekete humor is, de ha valaki folyton szarkasztikus megjegyzéseket tesz a nem, de legyen még okos vagy legalábbis intelligens és lehessen vele normális témákról is beszélgetni és tudjon magyarul, de azért ne legyen egy nyelvtannáci és ne politizáljon sokat vagy ne legyen fociőrült

2014. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi 3. , de miért lenne mindegy a belső tulajdonság? Inkább egyénfüggő ki milyen partnert keres. Nekem spec. nem mindegy.
2014. jún. 11. 21:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi négyes :)
2014. jún. 11. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a belsőket emelem ki, mert a külsődön lényeges változásokat nem nagyon tudsz tenni :) Maximum az alakodat illetően.

Szóval első helyen szerepel a listán az intelligencia, ezt követi az őszinteség. Az sem árt, ha beszédes, közvetlen, érdeklődő, figyelmes, vicces. :)

2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerencsére jók az adottságaim (meg persze kondizok heti 4x), illetve hülye sem vagyok :D
2014. jún. 11. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert, szurkolok, hogy minden jól alakuljon :)

(Egyébként a kérdésed és a magyarázószöveg alapján tényleg nem tűntél hülyének :D )

2014. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyakori kérdéseken vársz segítséget randi ügyben. Azért annyira okos sem vagy. Másik megoldás: nincsenek barátaid, akikkel ezeket a dolgokat megbeszélhetnéd.
2014. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!