Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21/f vagyok, beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/f vagyok, beleszerettem egy lányba, akinek elmeséltem, hogy bi vagyok és hogy egy közös fiú ismerősünk tetszik. Idő közben őt szerettem meg. Azt mondja, hogy nem szeretné elrontani a barátságunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem bírom... A srác még tetszik, de a csajt szeretem is. Egyszer csókoloztunk de nem akarta folytatni... Ekkor mondta hogy nem lehet köztünk semmi. Miért lehet? Visszacsókolt! :(

2014. aug. 19. 19:47
 1/4 BäDoAdAnOs válasza:
Én nem vagyok se csaj se bi se homo de átérzem kicsit a csajt megcsókolod akkor felcsillan benne is a remény hogy lehet valami köztetek és beköpöd hogy a férfiakat is szereted és van egy csávó aki épp kapóra jön. Már nem azért de ha bi vagy soha nem lesz tartós kapcsolatod és kicsit utána olvastam hogy mi is ez hogy is kell felfogni és arra jutottam hogy ha a csajjal vagy a csávóval el is kezdenéd akkor se lennél boldog életed végéig mert kivanni fogod a másik nemet de nem állitok semmit mert nem tudom átérezni de ha igy van cseppet sajnállak.
2014. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
félreértesz. Először mondtam meg neki, hogy bi vagyok és utána történt a dolog. Annyira összebarátkoztunk... Beleszerettem és már a srác sem érdekel annyira.
2014. aug. 19. 21:58
 3/4 BäDoAdAnOs válasza:
Ha szereted próbáld meg vele de vedd figyelembe hogy ő nem szereti a "hármas játszmát" le kell mondanod dolgokról ha szereted.
2014. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SOHA nem mondanám el h bi vok.
2014. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!