Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba és nem tudom mit tegyek. Elmondjam hogy tetszik nekem vagy előtte ismerjük meg egymást? Vagy esetleg hívjam el moziba?

Figyelt kérdés
14/f
2014. febr. 10. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Elmondjam hogy tetszik nekem"


Ezzel nem fogsz sikert aratni, ha meg nem beszeltel vele soha.

2014. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor?
2014. febr. 10. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte ismerjétek meg egymást. Beszélgessetek mindenféle dolgokról, de ne legyél túl nyomulós, hanem inkább néha finoman utalj arra, hogy kedveled. Legyél vele udvarias. És ha azután, hogy jól megismerted, és ő is téged, kérdezz rá nála.
2014. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogy utaljak finoman rá?
2014. febr. 10. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, legyél vele udvarias, sokat mosolyogj, ha vele vagy, ne bámuld hosszas ideig, főként ne valamelyik testdomborulatát, a szemébe nézz mindig, viselkedj vele a lehető legkedvesebben.
2014. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki!proba szerencse!,ha van Hbo-ja ne hivd moziba! Inkabb igyatok meg valamit!:) nem vagy egy romantikus alkat!:)
2014. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!