Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nagyon élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon élvezem a szexet, akkor szétmállik a rágó a számban. Miért?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy éppen csak 5 perce kaptam be, vagy egy órája rágom, de ha nagyon beindít egy lány szex kozben, akkor egybol szétmegy, apró darabokra mállik a rágóm. Megváltozna a nyálam osszetétele? Más is járt már így?

2014. aug. 20. 08:00
 1/9 ElnökÚr ***** válasza:
91%
A sperma feloldja a szádban
2014. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt kizárnám.
2014. aug. 20. 08:04
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Számomra visszatetsző ha a párom rágózik szexközben, olyan lealacsonyító, ne rágózz aktus közben!

Csak egy jó tanács..

2014. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Sex közben ne rágózz!
2014. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én párom szerint nem lealacsonyító. Nem is értem, hogy mitol lenne az. Vagy pl. ha ossze vissza csókolgatjuk egymás mindenét, akkor sem vagyunk nyálszaguak. Nem mondom, hogy csak rágóval lehet, de semmi gond nincs vele. A kérdésem viszont nem erre vonatkozik.
2014. aug. 20. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
basszus nekem is igy van de tenyleg mitöl lehet? :D
2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugye! Gondoltam én, hogy nem egyedi eset az enyém. Ha jó a szex szétmegy, ha nem jó akkor egyben marad. A rágó, mint élvezet méro :)
2014. aug. 20. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiu :milyen voltam?

Làny: kèrdezd a ràgòm :) XD

2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig ezen kár gúnyolódni, mert igaz. Mégpedig azért, mert egy jó szex lúgosít, az pedig a szájban kezdődik.
2014. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!