Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen felső test bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen felső test bejön a fiatalabb lányoknak?

Figyelt kérdés

Azért írom mert szeretném megtudni, ha nálam fiatalabb lányoknak (én 32 vagyok) tetszhetek-e egyáltalán, vagy a "divatosabb" srácokkal ismerkednének-e inkább.

Ha megkérhetlek titeket, kort írnátok?


[link]



2014. aug. 20. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól nézel ki.

20L

2014. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy utálom a szőrös mellkast és ráadásul sokkal fiatalabb vagyok nálad, meglepően bejött.. :D:D 17/L
2014. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A piercing nagyon gáz, de egyébként jó. Teszem hozzá, egy féri ne szedje a mellkasáról a szőrt. Pont jó.
2014. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a piercing se olyan szörnyű, úgy egészében meg elég kellemes, sokkal jobb, mint ezek a kis 40 kilós, kiálló bordájú fiúcskák :D

19/l

2014. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy pircing az menőbb,amúgy elfogadható:)20/L
2014. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Tetszik :$ A piercing kevésbé. Nekem bejönnek a szőrös férfiak, de amúgy ha nem szőrös egy pasi, az se gond, kinek mi áll jól. A mostani párom se szőrös.

23/L

2014. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!