Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az egyik haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik haverom barátnőjével. Mit csináljak? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy tegnap este ittunk egy keveset egy baráti társasággal de ez a lány, akit említettem (a haverom csaja) tul sokat ivott és nagyon rosszul volt. Így mondtam a többieknek hogy felviszem hozzám (egy köpésre lakok onnan ahol voltunk) és akkor ott lepihenhet. Mikor fölértünk hozzám kicsit ledőlt pihenni de utána egy szál bugyiban kijött hozzám a szobából és azt mondta hogy tegyem magamévá...rögtön elutasítottam mert a barátom csaja de azt mondta hogy nem érdekli mert ő rám vágyik. Nem tudtam ellenállni mert brutálisan jó csaj és egy fantasztikus éjszakát töltöttünk együtt. (A részletekre nem térek ki, de több menetet is lenyomtunk...) aztán valamikor bealudtunk és reggel mikor felkeltem és megláttam magam mellett nagyon durván lelkiismeret furdalásom lett és el sem tudom hinni hogy ezt tettem... Igazából eléggé mindent leszarós és egyszerélős típus vagyok, sokaktól megkaptam hogy páwagyerek vagyok de mivel tudom hogy igy van, leszarom.

Viszont ilyet még sosem csináltam...sok lánnyal együtt voltam màr de erre nem számítottam...

Szóval mikor ő is felkelt elkezdett rám mászni de mondtam neki hogy ezt már ne...nem olyan rég ment el és azt mondta hogy nagyon reméli hogy lesz folytatás mert ilyen estéje még senkivel sem volt és a barátja sem tudja ezt megadni neki.

Szóval nem tudom mi legyen...elmondjam a pasijának vagy maradjon a kettőnk titka és játszunk "titkos szeretőset"?



2014. aug. 20. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szép haver vagy ráadásul páwa ilyen haverom lenne nagyon megverném
2014. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Kamu. Hogy miért?

- A haverod nem volt ott a buliban, de a csaja igen? Furcsa.

- A csaj olyan rosszul volt, hogy le kellett feküdnie, de aztán mégis több menetet lenyomott? Furcsa.

- A csaj olyan sokat ivott, hogy rosszul volt tőle, mégis emlékezett az egész éjszakára? Furcsa.

- Olyan sokat ivott, hogy rosszul volt, mégis reggel kutya baja sem volt és egyből szexelni akart egy jó kiadós hányás helyett? Furcsa.

2014. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Részegen nagy élmény mi? Ez kamu, vagy te naív vagy.
2014. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Elso hatalmas zold pacsi! En meg meg is keselnem!
2014. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most miért pont ebből csinálsz lelkiismereti kérdést? Ha egyszer ilyen életfelfogásod van, tessék tudni cipelni a lelki terhet ilyen szituk után is. Te egy típus vagy, nem ítéllek el, élvezed az életet, biztos én is megkúrtam volna a csajt, ha rám mászik, elvégre ő kezdeményezett, és igen, lehet, hogy két év múlva meghalsz egy diszkóbalesetben, vagy 42 évesen rákban, akkor miért kéne eldobni az örömöket, csak azt nem bírom, mikor aztán valaki nem elég tökös feldolgozni a lelkiismereti nyomást, és élete végéig szépen cipelni a hátizsákjában. Mert bizony most ez volna a dolgod, nem rápakolni másra a terhet, hogy segítsen. Dugni elég tökös vagy, a következményt feldolgozni már nem? Ide írogatsz? Tudjad kezelni, attól leszek férfi. És akkor igazán, ha nem leszel olyan gyenge, hogy elmondd a haverodnak. A csajt meg akkor pakolgasd tovább, de mondd meg neki, hogy mik a szabályok. Vagy sose derüljön ki, vagy szakítson.
2014. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Na igen, erre számítottam. Megjelennek azok, akik semmit nem hisznek el.... De akkor kedves második! Választ adok a "problémáidra"...

A barátja azért nem volt ott a buliban mert balatonon vannak a szüleivel.


Azt hittem le fog jönni a szövegből de ezek szerint nem ment át egyeseknek... Szóval a lány TETTETTE hogy olyan szarul van, amit én is elhittem de mikor egy szál bugyiban állt előttem rögtön lejött hogy annyira nincs is szarul, csak AZT akarta amit el is ért. Én pedig nem voltam részeg.


Az elsőnek pedig csak annyit, hogy a csaj ugyanannyira hibás mint én. Ő kezdeményezett és ő mondta azt is hogy a barátja nem tudja neki ezt megadni és szeretné ha lenne folytatás.

2014. aug. 20. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Azon nem aggódsz amúgy, hogy itt most rohadtul kiszivárog a dolog? Ugyanis az érintettek elég jól be tudják azonosítani a történetet...

2014. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A leírásban több ellentmondás van.


De szerintem nem gáz. Én is dugtam már meg pár haverom nőjét, épp olyanja volt, hát én meg szépen ki gletteltem.Ennyi

2014. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mennyi szánalmas és undorító ember van ezen az oldalon

Nincs lelkiismeret furdalásotok mert gerinctelenek vagytok,hogy ilyet tesztek a haverjaitokkal.

Az a férfias dolog ha nem teszünk ilyet haverjainkkal

A kérdezőnek pedig,ezt már nem tudod helyrehozni,de tovább akarod folytatni ezt a "titkos szerelmet"?egyszer úgy is kiderül és akkor vége

2014. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"...ilyen estéje még senkivel sem volt és a barátja sem tudja ezt megadni neki."

Sokszor elmondtam már: ha valakit megcsalnak, az mindig az ő személyes kudarca, mert valamilyen szinten kevés a párjának. Itt is ez történt. Nincs ebben hiba. De most az a dolgod, hogy elmondd a haverodnak.Tudi, hogy nem lesz boldog, de ezt vállalnod kell.

2014. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!