Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az egyik haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik haverom barátnőjével. Mit csináljak? (Folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy tegnap este ittunk egy keveset egy baráti társasággal de ez a lány, akit említettem (a haverom csaja) tul sokat ivott és nagyon rosszul volt. Így mondtam a többieknek hogy felviszem hozzám (egy köpésre lakok onnan ahol voltunk) és akkor ott lepihenhet. Mikor fölértünk hozzám kicsit ledőlt pihenni de utána egy szál bugyiban kijött hozzám a szobából és azt mondta hogy tegyem magamévá...rögtön elutasítottam mert a barátom csaja de azt mondta hogy nem érdekli mert ő rám vágyik. Nem tudtam ellenállni mert brutálisan jó csaj és egy fantasztikus éjszakát töltöttünk együtt. (A részletekre nem térek ki, de több menetet is lenyomtunk...) aztán valamikor bealudtunk és reggel mikor felkeltem és megláttam magam mellett nagyon durván lelkiismeret furdalásom lett és el sem tudom hinni hogy ezt tettem... Igazából eléggé mindent leszarós és egyszerélős típus vagyok, sokaktól megkaptam hogy páwagyerek vagyok de mivel tudom hogy igy van, leszarom.

Viszont ilyet még sosem csináltam...sok lánnyal együtt voltam màr de erre nem számítottam...

Szóval mikor ő is felkelt elkezdett rám mászni de mondtam neki hogy ezt már ne...nem olyan rég ment el és azt mondta hogy nagyon reméli hogy lesz folytatás mert ilyen estéje még senkivel sem volt és a barátja sem tudja ezt megadni neki.

Szóval nem tudom mi legyen...elmondjam a pasijának vagy maradjon a kettőnk titka és játszunk "titkos szeretőset"?



2014. aug. 20. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9:


Az ember a barátja nőjét nem dugja meg. A haverja nőjét igen. Pláne, ha a nő akarja, hogy megdugd, ha ő mászik rád. (De ekkor tán még a barát nője is bejátszik.) Ha visszautasítod, szerintem még nagyobb bajba is kerülsz, mint így. Nincs veszélyesebb egy frusztrált, kikosarazott, nőiségében és büszkesegében sértett, kielégítetlen nőnél. Olyan bosszút áll rajtad olyan ármánnyal és kreálmánnyal, hogy megnézheted magad. Akkor is tönkreteszi a haverságodat, és még nem is dugtál. Majd szépen közli a haveroddal, hogy: képzeld, a cimbid meg akart dugni, míg te a balatonnál voltál, kihasználva a részegségemet, játsszva a jó fejet, hogy majd hazavisz magához, hogy ledőlhessek, aztán arra eszméltem félálomban, hogy a bugyim húzza lefelé... Aztán magyarázkodhatsz. Úgyse neked fog hinni. Pláne, hogy a szemtanúk is azt hitelesítik, h részegen hazavitted. A teljes koholmány klappol.

2014. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10:


Pont az a legfontosabb dolga, hogy NE mondja el! Illúzió azt hinni, hogy azzal bármivel is előbbre viszi a világot, hogy jobbít a helyzeten.


Legfeljebb a maga lelkiismereti terhét pakolja át a haverjára önző mód.


Olvass egy kis Popper Pétert ez ügyben.

2014. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó volt? Akkor örülj neki. Dugtál egy jót, nem öltél meg senkit, nem fosztottál ki senkit. Akkor meg mi a jó f.ene bajod van ?
2014. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Synesztro ***** válasza:
26/F Hát erre szokták azt mondani, hogy abszolúte patt helyzet. ebből te sehogy nem jössz ki jól, max ha a csajjal le tudod beszélni, hogy dobja a haverodat, és mondjuk 2 hónapi titkos kaland után lebeszéled a sráccal, hogy te járnál az exével, ha neki nem gond:S A többi opció előbb-utóbb ahhoz vezet, hogy a srác megtudja, és ha nem is ver meg, de hogy a baráti viszonyotoknak, ill. a közös baráti társaságból ha van is kiútálnak, az fix. Tudod nem akarlak bántani, azt megteszik a többiek, de az ilyet már csak ezért az egyért sem vállalnám be, mert havertól ez mocskos dolog.:(
2014. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!