Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megvolt az első szex. Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első szex. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Igazából semmi extra nem történt csak megbeszéltük egy lánnyal hogy ő is kipróbálná meg én is és nem volt normális hely, autóval elmentünk valahova. Én eléggé féltem, hogy elrontok valamit vagy ilyesmi de ahogy néztem ő nem volt annyira félős már nagyon akarhatta. Először csak beszélgettünk egymás mellett, hogy ki hogy képzelte el meg ilyenek aztán mondta, hogy húzzam le a nadrágom. Hát ez volt ez első megválaszolatlan kérdésem, hogy csak az egyiket vagy az alsót is. Mindegy, levettem mindent egyben. Aztán elkezdte markolászni meg így játszadozni vele és bekapta és fura volt de igazából arra számítottam, hogy majd pár másodperc alatt elélvezek de szerencsére bírtam :D Aztán ilyet szólt, hogy nagyon nagy a szerszámom és fél, hogy fájni fog meg óvatos legyek meg ilyenek. Én nyugtatgattam meg azt hittem csak hülyéskedik de bizonygatta, hogy az nagy. A többit nem mesélem el itt, de nem volt gond, vigyáztam rá de majdnem emiatt meghiúsult a történet.

Lányok! Lehet olyan, hogy valakivel azért nem fekszetek le mert nagy a farka? Vagy ez annyira nagyon befolyásoló tényező? Szerintem amúgy nem nagy.. picit talán nagyobb az átlagnál de szerintem semmi extra és emiatt eléggé elszomorodtam azért :/ Szóval mennyire is számít?


2014. aug. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz irigyellek
2014. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a csaj szuz volt, akkor ne csodalkozzal, hogy felt a farkadtol. Elsonel akar egy atlag alati meret is nagynak szamithat a lanynak, ha mar 17, 18 cm, akkor meg foleg ne csodalkozzal.
2014. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szűz volt de nem volt szűzhártyája már.
2014. aug. 20. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még sosem látott, nagynak tűnhet :) Az eddig használt ujjától biztosan nagyobb. A lányok általában félnek, hogy fájni fog.
2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az csak mese, hogy minden lány a 20 centis farokra bukik.

F

2014. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A hossznál a vastagság fontosabb. A kezedben elfér egy ceruza, de egy bowling golyó már nem. Nekem is megvolt az első. És asdig fájt ameddig megszoktam a vastagságot. Első aktusnál a férfiak hímvesszője is megnő, hisz szűk helyre dugja. Van aki első sexnél nem is vérzik.


16/L

2019. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!