Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy kezdő melegnek az aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdő melegnek az aktív vagy passzív szerepet érdemesebb először kipróbálni? 23/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A gőzfürdőben majd eligazítanak. :)
2014. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
eh...azt amelyik jobban érdekli tetszik neki :D de ha mindkettő érdekel akkor ismerkedj uni meleggel azzal kipróbálhatod mindkét szerepet :D
2014. aug. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
azt amelyik jobban vonz
2014. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, arra vágysz, hígy egy aktív végig menjen rajtad és ez csábít akkor passzív szerepet ajánlom. Ha viszont aktívak érzed magad és a másik fél sem döntötte még el akkor nyugodtan kezdeményezz aktívként, úgyis észre fogod venni, hogy melyik az amelyik neked élvezetesebb. szerintem első alkalommal mindenki inkább passzívként kezd.
2014. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*hogy, aktívnak*

(bocsi telóról írtam)


Előző voltam.

[Amúgy 19/meleg]

2014. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik felizgatja. Ilyen egyszerű.
2014. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, tudtam kezdettől fogva hogy passzív vagyok...szerintem a legtöbb meleg tudja előre. Nagyon úgy jön le hogy nem tudsz dönteni a kettő között, mert mind a kettő vonz. Akkor bizony uni vagy!
2014. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam előre, a passzív szerep vonzott. És azóta is azt szeretem :D
2014. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!