Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiukat inkább a kíváncsiság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiukat inkább a kíváncsiság vezeti rá az első szexre vagy a vágy?

Figyelt kérdés
Én még nem feküdtem le senkivel de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Nem mondom, hogy vágyok a szexre mert nem tudom milyen érzés. Mikor túleszek az elsőn (nem szerelemből teszem) azután már vágyni fogok rá? Kicsit idegesít, hogy még nem tudom milyen szeretkezni. Majd az fog idegesíteni, hogy akarok de nincs kivel esetleg?
2014. aug. 20. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy, ezt most megmondom
2014. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem első alkalommal a kettő együtt, aztán utána egyre jobban a vágy, mint a kíváncsiság
2014. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lany vagy?:)
2014. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 szó: HUSTLER!
2014. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem az első is a vágy miatt van, 16 évesen már igazán vágyik egy fiú a szexre, és nem értem mire lehet kiváncsi vki, hiszen látott már nőt, még ha nem is élőben, videóban biztos
2014. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: a punci illatára, ízére, milyen megfogni a puncit, a mellet, milyen betenni, ezekre mind kíváncsi
2014. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány és annyira fiatal se vagyok. :) csak nem tudom eldönteni,hogy most kíváncsiságból akarok vagy vágyból. Kicsit mintha mind2 lenne. Valamint inkább az idegesítsen, hogy még nem voltam nővel vagy az, hogy már voltam és vágyok egy bizonyos nőre de nem kaphatom meg.. Igazából szeretetre vágyok nem csak testiségre, de amíg zavar, hogy szűz vagyok nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani, szorongok ha tetszik egy lány és nem tudom önmagam adni+ szerintem nagyon gyerekesen viselkedek.
2014. aug. 20. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen tudják kivárni azt az időt, amikor eljön az igazi hozzájuk. Így alapvetően mindenkit a MEGFELELÉS MÁSOKNAK elv alapján vezetődik rá a szexre. Sok irigy és kíváncsi ember van és még több beképzelt. Ezek állandóan szekálják egymást.


Ha meglesz az első, akkor fogsz vágyni többre is. Olyan, mint a csoki a gyereknek! Utána majd azok a dolgok fognak idegesíteni, amilyen kérdéseket itt találsz: hogyan tartsam meg, hogyan csókolózzak, mit vegyek szülinapjára, miért nem foglalkozik velem, mi van, ha már más tetszik, és még sok minden. Elhagy, nem hagy el, kielégül, nem elégöl ki, rövid a farkam, hosszú a farkam.


Szerintem csak egy dologra kéne figyelni: szeretm vagy nem. És akkor meghatározhatjuk magunkban, mi az, hogy szeretem/szerelem.


44F

2014. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5: pontosan ezekre kíváncsi vagyok + hogy milyen lehet nyalni és abba belegondolok, hogy nyög és élvezi a lány az nagyon felizgat így is.
2014. aug. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!