Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok elélvezni (se sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni (se sex közben, se petting közben, se más. ) Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyok a barátommal, akit nagyon szeretek. 2 éve élünk szexuális életet, együtt fedeztünk fel mindent.. Szóval van hosszú előjáték, van szex közbe petting (mert én néha jobban élvezem ezt- de amikor 1 órán keresztül csinálta nekem, akkor se sikerült), nyelvvel is csinálta, akár 15-20percig is és mégsem.. A csiklómat is simogatja közben, sőt magamnak is próbáltam. Mindig odafigyel rám, én vagyok az első számára, és amit szeretnék. Persze élvezem én orgazmus nélkül is, de amikor ő elélvez, rengeteg alkalommal elszomorodom, hogy nekem sosem sikerül, hiába lazulok el, hiába van sötét/világos, csend, vagy hiába megy a zene.. Hiába vagyunk "extrémebb helyen, vagy zuhanyzóban, más-más pózban. Élvezem, de egy bizonyos határon nem tudok átesni.

Egyébként a zuhanyrózsás módszerrel volt orgazmusom.._(gondolom a víz elég intenzív érzés a csiklónak)..


Mit próbálhatnánk még meg? Annyira boldog lennék ha legalább egyszer sikerülne.


Bocsánat, ha hülyén fogalmaztam, csak annyi mindent próbáltam tömören leírni..

Köszi a segítséget!:)



2014. aug. 20. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igyál előtte egy keveset... vagy sokat
2014. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem a számodra megfelelő emberrel vagy. Majd ha olyannal leszel aki számodra megfelelő, fog sikerülni. Önmagadat becsaphatod. hogy ilyen-olyan jó, de a lelkedet nem tudod, a tested meg mutatja a valóságot az adott partner felé.
2014. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Részegen is voltunk már együtt. Tényleg jobban ellazít és hűű..


Miért ne lenne megfelelő számomra? Szeretjük egymást.

2014. aug. 20. 20:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Mint két barát-lakótárs. Mondom: becsaphatod magad, csak felesleges. Ha majd a"A férfit" meglátod, akkor még a lábad is remegnmi fog, és nem lesz semmi problémád az orgazmussal:)
2014. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálj jobban ellazulni. Lehet már annyira rágörcsölsz, hogy elélvezz, hogy pont ezért nem sikerül :\
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 RRR ***** válasza:
próbáld sötétben ,hátha tudat alatt szégyelsz valamit és ez zavar be
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 RRR ***** válasza:
*szégyellsz
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 Az alkohol ÁRT a szexuális teljesítménynek, ez orvosilag bionyított. Lehet, hogy a kezdeti feszültségeket oldja egy alkalmi egyéjszakás kalandhoz, de ez nem az az eset....


#2 << Nem a számodra megfelelő emberrel vagy. >>


Komolyan, ez már durva így ismeretlenül ilyen ítéleteket tenni, és valamiféle végső igazságként kinyilatkoztatni. Remélhetőleg nem veszi komolyan a kérdező...


A részletes leírásból nekem nem az jön le, hogy ez egy ilyen egyszerű probléma, vagy hogy olyasmi a megoldás, mint ami futó kalandok esetén lenne kézenfekvő.


#6

<< próbáld sötétben >>


ÍRTA hogy próbálták sötétben is! Legalább értve olcassunk, könyörgöm :D

2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó válaszolóval..:) Köszönöm hogy írtál és a többieknek is persze!


Ha tudtok még tanácsokat, tippeket, bármi apróságot..köszönöm!

2014. aug. 20. 21:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Már voltam néhány nővel. Tapasztalatom szerint a 80%-hoz tartozol. ( Esetleg én vagyok egy ócska csődör )
2014. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!