Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez önzőség egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség egy kapcsolatban? Vagy jogos kikötés?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden együttlét során elvárja, hogy legyen orgazmusa, ebből sosem enged, amit szerencsére nem nehéz sosem teljesítenem, néha viccesen ( de szerintem komolyan gondolja) azt mondja, hogy ez csak 1 orgazmus volt,hol a második.

Ez, amikor nincsenek piros napok tök jól megy, egy szavam nem lehet, de amikor eljönnek azok a napok, akkor elvárja, hogy nekem se legyen orgazmusom, legalábbis amit ő okozna ! wtf ?? azzal védekezik, hogy olyankor ő is nagyon felizgul, és tudja, hogy nem lehet olyankor őt kielégíteni, és felajzva nem akar maradni .


A kérdésem az, hogy én lennék önző ? Tényleg annyira rossz egyoldalúan adni a másiknak ?

Néha előfordul, hogy csak ő teljesül be aktus során, engem nem zavar, nem kérem számon rajta a dolgot. Neki tényleg ennyire gyilkos lenne a felizgultsága, nem lehet elviselni ?

(Más lánnyal amikor vagyok, tiszta férfi dominancia van, első neki, hogy nekem jó legyen, de ez se tetszik, nem rabszolga kell nekem, hanem jó szexpartner. )


Bármi okosság, jó tanács jól jönne .



2014. aug. 21. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Èn sem szeretek felizgulni ugy ha havizok de ettöl független a párom tudim kènyeztetni. Őrülök ha ö èlvezi. Ès igen önzösèg hogy igy elvárja hogy neki feltètlen elkell mennie te meg ha nem mèsz el akkor nem is zavarja. Önzö hogy csak a saját èlvezete fontos neki.
2014. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akartam kèrdezni mèg hogy hányèvesek vagytok ?
2014. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Már bocsi,de papucs vagy..komolyan most ez a nő beteg vagy mivan vele? ilyen nincsen, h kikötés...hagyd ott a francba..fogol tőle normálisabbat,meg aki nem ilyen elvárós meg kikötős!
2014. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Tamponnal simán kielégítheted orálisan. Vagy rendes szex, csak egy törülköző a popsi alá! Mi itt a gond? Én se örülnék, ha felizgulnék, és nem kapnék semmit.
2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

26/ N/ F


azért annyi legyen mentségére, hogy törekszik arra én is megkapjam tőle a kielégülést, de nagyon az egyenlőségre törekszik , szóval ha neki meg volt egy öröm, akkor nekem is legyen meg, de többet nem okozna addig amíg neki nem volt meg előbb , ez is olyan furcsa nekem. de azt se bánja, ha neki akár 3 volt és nekem 1, erre is volt példa


talán az is gond lehet, hogy nekem több idő kell, egy orgazmushoz ha túl lendülők egy holtponton , akár fél óra is lehet .

2014. aug. 21. 11:50
 6/12 A kérdező kommentje:

lehet azért ilyen mert nehéz engem kielégíteni ? most így leírtam ezt feljebb, eszembe jutott pár erre utaló signál.

"elfáradt már a kezem" "ez így jó?" "hogy csináljam" , "biztos máshol jársz" , "csináld te, szeretem nézni, ahogy maszturbálsz" (tudom gonosz vagyok, de ezek gyanúsan akkor vannak amikor, nem behatolás van, hanem csak neki kéne örömet okoznia nekem )


de ez pont olyan mint amikor a nők panaszkodnak, hogy nem elégültek ki, a férfi pedig azt mondja, hogy pedig elég sokáig varázsolt már a nőn, és mégse teljesült még be

2014. aug. 21. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

te bezzeg elvárnád, hogy akkor is tegye szét, vagy szopjon le, mert a férfikének ki kell elégülnie naponta, ugye?

te vagy az önző. a szex nem a te személyes kiváltságod, joga van hozzá a barátnődnek is, hogy élvezze, és ha nincs ráhangolódva, vagy nem akarja, akkor kivered magadnak és kész.

2014. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,igen önző,nem is kicsit.
2014. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
miért önzőség, ha úgy akar részt venni benne, hogy neki is jó? ez nem egyszemélyes játék, arra van más megoldás is. ha vele csinálod, legyen neki is jó, ha nem, akkor oldd meg egyedül.
2014. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha a piros napokra beszerveznél egy másik barátnőt magadnak, és akkor nem izgulna fel feleslegesen? :)
2014. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!