Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez önzőség egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség egy kapcsolatban? Vagy jogos kikötés?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden együttlét során elvárja, hogy legyen orgazmusa, ebből sosem enged, amit szerencsére nem nehéz sosem teljesítenem, néha viccesen ( de szerintem komolyan gondolja) azt mondja, hogy ez csak 1 orgazmus volt,hol a második.

Ez, amikor nincsenek piros napok tök jól megy, egy szavam nem lehet, de amikor eljönnek azok a napok, akkor elvárja, hogy nekem se legyen orgazmusom, legalábbis amit ő okozna ! wtf ?? azzal védekezik, hogy olyankor ő is nagyon felizgul, és tudja, hogy nem lehet olyankor őt kielégíteni, és felajzva nem akar maradni .


A kérdésem az, hogy én lennék önző ? Tényleg annyira rossz egyoldalúan adni a másiknak ?

Néha előfordul, hogy csak ő teljesül be aktus során, engem nem zavar, nem kérem számon rajta a dolgot. Neki tényleg ennyire gyilkos lenne a felizgultsága, nem lehet elviselni ?

(Más lánnyal amikor vagyok, tiszta férfi dominancia van, első neki, hogy nekem jó legyen, de ez se tetszik, nem rabszolga kell nekem, hanem jó szexpartner. )


Bármi okosság, jó tanács jól jönne .



2014. aug. 21. 11:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem önzöség hogy szeretnéd ha neki nem lehet akkor neked se legyen ez az önzöség
2014. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten mindkettőtöket megértem, de szerintem sem jó nőként kb 1 hétig csak adni viszonzás nélkül.

Vannak megoldások, pl tampon+fürdés, és izgasd kézzel a csiklóját, ha nyalni nem szeretnél. Esetleg próbáljatok ki egy ilyen tampont: [link] nem olcsó, de simán lehet vele szeretkezni, pláne enyhébb vérzés esetén. De az sem rossz ötlet, hogy gumival csináljátok, és egy törölközőt terítetek magatok alá.

Vagy csak maszturbáljatok együtt vagy külön:-)

Amúgy lehet, hogy van valami rossz tapasztalata, lehet az előző barátja túlságosan önző volt, és most ezen változtatni akar.

Nem hiszem, hogy nem tudná elviselni az érzést, inkább csak nem akarja, szerintem ez érthető is.

De lehet, hogy neked még se ő az ideális partner, ha ez feszültséget okoz.

2014. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!