Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés közben állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben állandóan karmolok, és csípkedek. A barátom szerint szexi, de engem már zavar, nem akarom így elkínozni. Hogy szoktassam le magam erről?

Figyelt kérdés

Mindig olyan a háta, meg a nyaka, mintha veszett macskákkal aludt volna. De egyszerűen nem tudom kontrolállni magam, képtelen vagyok figyelni minden mozdulatomra.


Nekem ez nagyon kínos. Vagy ez nem az? Ha nem karmolom, akkor egyszerűen tépem, szoritom a bőrét. Abban a pillanatban nem zavar, de utána mindig elszégyellem magam.


2014. aug. 21. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ha őt nem zavarja, nem gáz.

esetleg kérd meg, hogy kötözzön ki, vagy kösse össze a kezedet a hátad mögött. így nem tudsz karmolni, csípni

2014. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez csak ösztönzi a hapsid,és tudja hogy jól csinálja d olgot :D
2014. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is szoktam, párom imádja ;)

Ha tiéd is szereti akkor ne foglalkozz vele,egyáltalán nem kínos :)

2014. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exem is ilyen.:D azon kívül,hogy egyszer beletört a műkörme a hátamba,és h féltem vele smárolni,mert tiszta seb volt a szám,nyelvem nem zavar.:D
2014. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!