Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a kísértés! A sógornőm...

Nagy a kísértés! A sógornőm (aki egy gyönyörű jó alakú szexi nő), állandóan a számra ad puszit. Tudom, hogy mit akar, azt nem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A feleségem bátyjának a feleségéről van szó.
2009. okt. 27. 17:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Szádra ad puszit és senkinek nem tűnt fel, vagy senkit nem zavar?

Amúgy miért kérdezted, hogy mit csinálj, mikor tudod, hogy ide mit fognak neked írni az emberek. Hát nem lesz válogatott.

Amúgy csinálj azt amit akarsz, te életed, te becsületed.

2009. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%

Hat o akkor lenne a te sogornod, ha neked ferjed lenne, es az o felesege lenne a szexi no. Csakhogy tudd, ki is az a sogorno.

De nem ez a lenyeg.

Most mit szeretnel hallani, mit irjunk neked???

Ird meg, aztan azt fogom tanacsolni, ok?

Amugy gondolom, hogy unatkozol, ugye draga:)))

2009. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%

Gyönyörű, jó alakú, szexi nőből van még elég, találj olyat magadnak, aki nem másnak a felesége.

Pláne hogy rokonról van szó, még ha nem is vér szerinti.

Szerintem. Én legalábbis nem kockáztatnám a családi kapcsolatokat egy numera kedvéért.

Mellesleg, elég csúnya dolog, hogy a feleséged megcsalásán egyáltalán "elgondolkodsz"...

A kisértésnek ellen lehet állni, végülis hűséget fogadtál, nem?!

2009. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Dugd a felesegedet,te hulye kurafi!!!!!!menj vissza az anyadba,felrekacsintgatos,faxfej aki a faxaval gondolkodik,becsuletlen, az ilyet ugy megvernem!!!!ocsmany vagy!!!!!
2009. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
54%

Mi az,h mit csinalj? Ez most komoly?

Ha igen,akkor undorito vagy!

2009. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%
Én csak annyit mondok, hogy ilyen és hasonló megesik mindenkivel, de a félrelépés/hazugság MINDIG kiderül. Ezt tartsd fejben és ennek ismeretében dönts a folytatásról!
2009. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
51%
anno az öcsém barátnője éveken keresztül szájrapuszival üdvözölt és soha nem volt semmi köztünk.
2009. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora egy ocsmány vagy...koptasd le...örülnél, ha a feleséged is szexi fiúkkal flörtölgetne?

Mond meg neki, egy az egyben, hogy nem szeretnéd, hogy a szádra adjon puszit. Ennyi. Nem vagy vevő rá.

2009. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

Igen? A szadra ad puszit? Vagd szajon pl.

Annyira buta es primitiv vagy!

2009. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
83%
Illúzió, hogy a felelőséget átrakhatod a válaszolók nyakába, mondván csak azt tetted, amit neked itt a többség tanácsolt. Egészen biztosan egyedül is fel tudod mérni a döntéseid következményét...
2009. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!