Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igy jobban fajna-e neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy jobban fajna-e neki?

Figyelt kérdés

Szuz a baratnom, es ugy szeretnem elvenni neki, h felizgatom, majd hatulrol teszem be, szepen lassan tovig bemegyek, majd "megpihenek" egy kicsit... Hagyom, h hozzamszokjon, nem mozdulok, csak ottmaradok benne... Egy ido utan viszont atvaltok misszionariusba.

Sok lany szuzesseget vettem mar el, de hatulrol meg sosem probaltam, kivancsi vagyok, milyen erzes igy...


Nem szeretnem, h fajjon neki, ezert gondoltam megkerdezem itt gyakorin...


2014. aug. 22. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jó, jobb a misszionárius, elsőnek inkább azt.
2014. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neee,nee ..sokkal jobban fog neki fájni hátulról,ugyan is pont, hogy mélyebbre tudsz hatolni,plusz nem tudja még irányítani sem ,ha nagyon fájna neki, elsőre az elég durva lenne,viszont a misszionárius póz azaz a klasszikus az már jó ,mert fájdalom esetén el tud nyomni magától.
2014. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert te kíváncsi vagy rá, hogy vajon milyen érzés így, mert ezt még nem próbáltad, én nem tenném a helyedben, és valószínűleg ő sem engedné, hogy így történjen az első alkalom.


Szerintem nagyon nem jó ötlet első szeretkezéshez, mert ott különösen nagy jelentősége van annak, hogy olyan pózban legyetek, ami a lehető legtöbb intimitást biztosítja, bensőségesebb attól, hogy van szemkontaktust, tudtok csókolózni, tudod puszilgatni az arcát, nyakát és fontos, hogy lásd a reakcióit, visszajelzéseit.


Ilyen szempontból a misszionárius a legideálisabb póz, a kutya pedig nagyon nem az.

2014. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy a misszionárius vagy a lovagló

az utóbbi a legjobb mivel sokkal több az irányítási lehetősége

2014. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!