Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fesztiválon tényleg olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon tényleg olyan könnyű becsajozni?

Figyelt kérdés
Akkor is ha eddig nem sok sikerem volt, nem azért mert rosszul nézek ki, hanem mert nincs semmi önbizalmam, nem tudom hogy csináljam. Ha a lány jön oda hozzám, azt is elcsesztem eddig, többször volt már rá példa... szóval akinek volt már benne része, az írja már le hogy szedte fel a csajt fesztiválon? vagy akár máshol

2014. aug. 22. 10:27
 1/10 anonim válasza:
Itassad , amig mar nem all ellen :D
2014. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vagy mar alapbol reszeg lanyt keress, fesztivalok erre kivalo alkalmak :P
2014. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha máshol nem tudsz akkor fesztiválon sem fog menni.
2014. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha dugni akarsz, az egyszerű. Ha kapcsolatot, akkor ne ott keress.
2014. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem szoktak ellent mondani, én vagyok a balfsz, bizonytalan vagyok
2014. aug. 22. 10:32
 6/10 A kérdező kommentje:
én kapcsolatra meg dugásra is nyitott lennék, fesztiválon természetesen elsősorban dugás, az meg hogy ha máshol nem sikerült ott se fog, hát valamikor csak sikerülnie kell, azért kénék tanácsot, esetleg hogy hogy kéne csinálni, mondjuk azt lehet nem itt kéne ez is igaz, de azért megkérdeztem hátha
2014. aug. 22. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
kell egy jo szarnyseged
2014. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ott mindenki szinte azért van, hogy meglikazzák, ha te leszel a likazó, akkor csak jól jársz.
2014. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak ha jóképű vagy gazdag vagy. A legtöbb magyar csaj amúgy is a külföldiekre utazik, meghivatják magukat mindenfélére aztán jól megbaxatják magukat és vége is a történetnek.
2014. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szárnysegéddel kapcsolatba mire gondolsz pontosan? :) az kéne nekem hogy lépésről lépsére elmondja valaki hogy szed fel egy csajt, mert az a bajom hogy nem tudom, mit kell csinálni, mondom lehetőség már volt több is, de annyira bizonytalan vagyok, hogy nem tudok belőlle semmit kihozni egyszerűen. 9-es válaszolónak pedig, meg ez negatív gondolkozás nem kell, biztos van aki külföldire hajt, meg pénzre, de azért nem mindenki, ez csak kifogás, ennyire nem vagyok még megkeserdve azért, nem is leszek, hogy ilyenekre fogjam hogy nem jött össze, én vagyok a balfsz, én tudom, tisztába vagyok vele, szeretnék változtatni ezen.
2014. aug. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!