Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fesztiválon tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon tényleg ilyen könnyű szexelni?

Figyelt kérdés
Haverom mesélte hogy szinte minden nap volt valaki akivel tudott szexelni. Tényleg ennyire kaphatók ott a lányok?

2013. nov. 28. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Haverok sok mindent mesélnek és, ha olyan pasiról van szó akkor teljesen mindegy hol van, bárhol fel tud szedni egy csajt, még a misén is.

Aki lúzer az egy swinger kluban is egyedül marad már, ha beengedik persze.

2013. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb de azért ott is tenni kell érte.
2013. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

így van, szöveg és kinézet kérdése


ismerek egy srácot, ránézésre szűznek gondolnád 25 évesen, mert annyira férfias, mint egy homokos. a mozgása is olyan, csövesnek is öltözik. bomba kis anyáskodó 19-20 évesei vannak folyamatosan. még én is irigykedek rá, pedig nincsenek ezen a téren gondjaim.

2013. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még könnyebb, mert a nők is hamarabb belemennek a buliba, mint mondjuk egy átlagos, esős délután...
2013. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
viszont minden nagyobb buliban is ott vannak ezek
2013. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban könnyebb felkelteni a lányok érdeklődését, és mivel szórakozni, lazítani mennek ezért nyitottabbak, közvetlenebbek is. Nekem a fesztiválok mindig is No.1 helyek lesznek csajozni!
2013. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a kisugárzásod és nagy dumás vagy simán lehet. Én egy egyszerű kis party helyen is felszedtem a jobbnál jobb csajokat, pedig sokan rám nézni sem tudnának haverjaim is sokan azt hiszik hogy szűz vagyok és egy lúzer srác aki sosem volt nővel. Na igen egyszer megláttak egy kis szőkével smárolni kint az utcán és mondtam is nekik hogy ő az a csaj akivel már 3 hónapja együtt vagyok 1 hétig emésztették mert annyira hihetetlen volt számukra a dolog. És ugye ritkán járok ilyen buli helyekre de amikor nem vvolt barátnőm szinte nem volt olyan nap amikor legalább ne smároltam volna valakivel. Én nekem 10-15 perc mire felszedek egy csajt egy ilyen helyen bár ők rohadtul nem a komoly kapcsolatot akarják de ha ilyenre vágynék akkor egy üveg sört ledöntök és már megyek is ismerkedni ameddig sörözök addig kifigyelem a helyet, feltérképezem a dolgokat stb... Olyan is volt amikor egy csaj a táncparkett közepén elkapott és percekig smároltunk meg egymás karjaiban voltunk, pedig akkor épp nem terveztem hogy nyomulni fogok valakire.

Nem vagyok egy hű de jó srác de valahogy mégis sikerül megkapnom a nőket, igaz akitől komoy dolgot akarok azért tenni is kell tehát nem úgyvan hogy oda megyek szia mizu aztán szex, azért senki ne így képzelje el de az ilyen party ribiket egy egyszerű srác is letudja fektetni egy kis alkohol kell bele meg egy kis bátorság és már megvan csak ne adja azt a jó dumás kisgyerekes szöveget csak úgy oda kell menni komolyan beszélgetni picit hülyéskedni aztán már lehet is nyomulni. Csak lazának kell lenni kb ennyi a lényeg.

2013. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%
ha neked bejönnek azok a csajok, akik a fesztiválokon minden napján másik pasival szexeknek, akkor neked is ott a helyed!
2013. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyéjszakás kalandra simán tudsz szerezni csajt :D
2014. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!