Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nagy pénis tényleg fájdalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy pénis tényleg fájdalmas a nőknek és nem élvezik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 13:41
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát elvileg a nagyobb farkú férfiakat gyakrabban csalják meg, mint a normál méretűeket, mert nem felhőtlen a szex a nagy pénisszel.

Viszont nem tudom, hogy az a felmérés, mennyire hiteles forrásból származik.

2014. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezt nem verik nagy dobra:)
2014. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pasim akinek azért nem volt kicsi és mindig nagyon fájt!! :( volt amikor meg isrepedtem és véreztem
2014. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ügyes az illető, akkor nem.

L

2014. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana tisztázni, hogy mit takar a nagy pénisz, mert vannak nők akikek már a 18 cm is nagy, míg másoknak a 22 cm számít nagynak.

De nem ezen lovagolva......tény, hogy egy nagy pénisszel sokkal körülményesebben élvezhető a szex, hiszen a tulajdonosának oda kell figyelnie, nehogy fájdalmat okozzon vele, így maradéktalanul és minden odafigyelést nélkülözően nem lehet csak úgy szexelni, mert könnyen nem élvezettel hanem fájdalommal végződhet a szex.

Ettől függetlenül sok nő szereti a kimondottan nagy péniszt, gondolom azért mert élvezik is vele a szexet.

Tapasztalatom nincs ezen a téren, mert én a kisebb pénisszel minden gond nélkül élvezem a szexet, de már csak tapasztalatnak is kipróbálnám, hogy mennyire kell vigyázni vele, hol az a határ ahol esetleg már kellemetlenné válhat az együttlét.......:)

2014. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy vajon mire gondol ? Hosszúra vagy vastagra vagy is is mert nem mindegy ám !


No igen ha a pasi mind a 20+ cm be akarja tuszkolni az cudarul tud fájni ... Bár tény h vannak olyan pozok ahol nem zavaró és nem.lesz fájdalmas ...de igen extra odafigyelés kell a pasitól és a nőtől is ! Akivel előfordult már annak mindig ott motoszkál h jaj csak ne akarja jobban benyomni !


Más kérdés a vastagság mondjuk normál hossznál az a legkellemesebb szerintem :-) mert kicsit feszit jól kitölt én mehet be tövig :-)


No a vastag és a hosszú a legrosszabb combó a nő szemszögéből feszít és fáj is ...ok a pasik mondjuk ezt szeretnék de pl egy 23cmis pasi soha nem érezheti h milyen tövig benne lenni egy csajban és soha nem dobhatják el az agyukat szex közben különben a csaj kiugrik alóla ...ellenben egy normál méretü pasival


Összegezve ...tőlem mondhatja h neki milyen hosszú engem nem fog vele elbódítani ... :-)

2014. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen de azt még mindig könnyebb "jóvá tenni", mintha egy fogpiszkáló méretű pénisszel találod magad szembe és nem tudsz vele mit kezdeni XDDDDDDDDD
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!