Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tapasztalt férfiak! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfiak! Milyen érzés lefeküdni egy nálatok jóval fiatalabb lánnyal? Mitől jó?

Figyelt kérdés
Csak egy példa: egy 30 éves férfi egy 17 éves lánnyal. Jobb ilyen fiatal pipikkel szexelni, mint felnőtt nőkkel? Vagy csak izgalmasabb? Miért szeretik egyesek ezt annyira?

2014. aug. 24. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Egy 30 éves csávó a saját korosztalyaval kavarjon.

A 17 éves csajokat meg haggyatok meg nekünk!

2014. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
szűkebb,nagyobb kihívás!
2014. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nos, én eddig csak egy 16 éves lánnyal voltam, aki jóval fiatalabb volt nálam és valóban szűkebb, volt, elsőre nem is igazán sikerült bedugnom neki, de aztán azért sikerült és remek volt :)

Utána már mondjuk nem vettem észre semmi különöset, de a kora csak véletlen volt, itt ismerkedtünk meg és eleinte nem is tudtam mennyi idős... tehát nem direkt ilyen fiatal lányt kerestem...

Minden esetre nem bántam meg és bármikor szívesen megismételném, de sajnos ő csak kalandozni akart :\

29/F

2014. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy jelentősen fiatalabb lánnyal feküdtem le (-18 év), nem volt rossz, de nem annyira extra, mint amilyen szűk. Én nem izgulok a fiatal lányokra.
2014. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha találok ilyet (márpedig találok), akkor miért keresnék harmincast?


#1: próbáljatok meg nem úgy kinézni meg viselkedni, mint egy rakás szerencsétlenség. Talán akkor nagyobb sikerrel jártok.

2014. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5-ös, te mire válaszoltál? :D
2014. aug. 24. 14:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah, leesett, bocsi. :D
2014. aug. 24. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én egyszer voltam egy nálam 17 évvel idősebb fiúval. Azt nem tudom neki miért volt jó, nekem azértvolt jó mert tapasztaltabb mit a velem egykorúak és nagyon jó volt vele a szex
2014. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel fiatalabb nővel voltam, de nagy eltérés nem volt egy korban hozzám passzolóhoz képest. Talán a szexuális étvágyuk nagyobb, és elég sok dolgot ki akarnak próbálni, nincs bennük az, hogy "jajj, mit gondolsz rólam ha megtudod, hogy ezt és ezt ki akarom próbálni?"
2014. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ó veri tájt, ject spricc. kb ilyen.
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!