Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, aki segítene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki segítene? Olyan ember, aki nagyon ért a férfiak lelkivilágához, és sok pozitiv visszajelzést kapott, h nagyon jó tanácsokat ad, az kérem segitsen! Férfiak/fiúk privátüzijét várom elsősorban! De tapasztalt nőké is jöhet!

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó,aki imád nőkkel kavarni,és ehhez egy rövid story fűződik,és a story folytatásával kapcsolatban lenne egy apró kérdésem! :)

Köszönöm szépen előre mindenkinek,aki segít nekem,várom a privát üzeneteiteket :* :)



2013. okt. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de szívesen meghallgatlak meg segítek! :))
2013. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz nyugodtan! :) 25/l.
2013. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Küldhetsz, szívesen meghallgatlak :)

17/F

2013. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Küldheted nekem is :) 16/F
2013. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!