Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok.18-19 cm es és viszonyl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok.18-19 cm es és viszonylag vastag farkam van, mégis eddig minden lánynak maximálisan tetszett velem. Gyk. N meg folyton azt olvasom hogy az mar tul nagy, stb. most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
kort is kérek:)
2014. aug. 30. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tövig küldted beléjük?
2014. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen
2014. aug. 30. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd volt, olyan lányokat fogtál ki, akikkel ilyen szempontból passzoltok. Én tudom magamról, hogy a 18-19 cm már fáj, tapasztaltam, persze meglehet, hogy ha az ember végig gyengéd, és nem nyomja tövig másodpercenként, akkor nem fájna ez sem, de ez van.
2014. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A hüvely méretek között is van kisebb és nagyobb egyaránt mint a péniszeknél, ennyi.

Nekem se lehet túl nagy mert a páromnak 13 centi körül van a pénisze és ha durvább az aktus már fájdalmat okoz.

19/L

2014. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi lányok/nők sem vagyunk egyformák, valószínűleg olyanokkal volt dolgod akik ezt a méretet tolerálták, vagy nagyon jól tudsz vele bánni.

Nekem 17 cm-vel is voltak egyes pózokban gondjaim, úgyhogy én valószínűleg csak odafigyeléssel tudnék élvezni egy ekkora méretet.

Ezért csak azt tudom mondani, hogy van olyan nő akit 14 cm-vel is maximálisan ki lehet elégíteni és van olyan akit 20 cm-vel se :)

2014. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Te most komolyan adsz a gyk-s álszent "nők" véleményére?

Nem tűnt fel, h a pasik is ezen az oldalon csak a kismellű nők jönnek be?

Ha ez a sok marhaság igaz lenne, amit itt összehazudnak akkor az alfahím így nézne ki:

Alacsony, kisfarkú, csúnya, vézna, szandál+zokni, munkanélküli csóró.

Ide gyerekek járnak nagyrészt, menj komolyabb fórumokra(goldengate, index), ott olvashatsz őszinte hozzászólásokat nőktől.

Nem pedig 17/L meg 15/L.

2014. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek:D

19/L

Ezt muszáj odaírni, h lássák, h 19, de milyen komolyan gondolkodik:)

Szánalmas, de ez van.

2014. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak te hiszed, hogy 19 cm és nem tudsz mérni :-D :-D
2014. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam ez a határeset. Amúgy nőtöl függ ki mennyit bír...van aki simán elbírja a 23cm-t is. Nekem 18 felett nem tetszik.

Ha vastag az meg jó....ha esetleg 13cm de vastag azért azzal is elég ügyesnek lehet lenni.


22L

2014. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem szex közben nem okoz fájdalmat, élvezem, de ha ilyen nagy, akkor utána sokáig fájdalmat érzek a hasamban.

Szex közben megemelkedik a fájdalomküszöb is, és természetesen jól esik vadul döngetni, de utána fáj. Részemről ennyi a magyarázat.

2014. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!