Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki szexfüggő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valaki szexfüggő? És ezt tényleg kezelni kell?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszí, hallottam amint nevelőapámról beszéltek, meg hogy el kéne küldeni terápiára..ez mit jelent??
2014. aug. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


A szexfüggőség egy elég komoly betegség, amelynek lényege, hogy az ember sosem elégszik meg, bármennyiszer is szexelt, bárhányszor is kielégült. Nem tudom, hány éves vagy, de bizonyára tudsz már egyet s mást a szexről, ha mégsem, nyugodtan írj privátot és megpróbálom picit érthetőbben elmagyarázni ezt. Ez ugyanolyan függőség, mint amikor az ember nem képes felállni egy számítógépes játék elől, minden pénzét rákölti, vagy ha drogozni kezd és képtelen leszokni róla. A szexuális vágy vezérli az ilyen embert, akármit megtenne érte, szélsőséges esetben képes a mindennapi betevőre áldozandó összegeket is prostikra elkölteni, hogy egész nap csak szexelhessen.

2014. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jézusom!! nem gondoltam hogy ez ilyen komoly..

de ez mitől alakul ki? és most meg fog őrülni?

13 éves vagyok

2014. aug. 30. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Megőrülni nem fog, bár ki tudja, milyen szintű ez nála, lehet, hogy akik beszéltek róla, kicsit túloztak. Szerintem te ne aggódj, amíg téged nem környékez meg szexuális céllal, addig hidd el, ez nem a te dolgod :) Ha tényleg nagy gond van, biztosan meg fogják oldani (vannak szakemberek, szexológusok, szexuálpszichológusok, akik ilyenekkel foglalkoznak), de az is lehet, hogy tényleg nincsen ekkora probléma :)
2014. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!