Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell elítélni a nőket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elítélni a nőket, ha sok szexuális partnerük volt? (Nem általánosan, többi lent. )

Figyelt kérdés

Nem arra értem, hogy a sok kis tizenéves, aki tul.képp azt se tudja, mit csinál, csak kefél jobbra-balra, tehát nem erre várom a választ.

És nem is azoktól, akik azzal jönnek, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat.

Ami miatt felvetődött most a kérdés, az az, hogy annyi pasi van, akik nem tudják kielégíteni a nőt, vagy nem is akarják, nem foglalkoznak vele, és a legnagyobb gond nem a bénaság úgymond (fogalmazzunk finoman, a tapasztalatlan pasi), mert jó esetben az javítható, senki nem úgy születik.

A probléma a hozzáállás, hogy lényeg az ő saját élvezte, azt nem nézi, hogy a nőnek mi a jó, fingja nincs róla, de tul.képp nem is érdekli.

Itt is rengeteg ilyen jellegű kérdést látok.

De ott van példának a legjobb barátnőm. 1 éve vannak együtt. Sose lépett félre, de az 1 év alatt a pasija 1x nem tudta eljuttatni a csúcsra. Kommunikáció? Azon rég túlvannak, csak a srác meg van győződve, hogy olyan nem lehet, hogy barátnőm hibája, hogy neki nem jó ugyanúgy, ahogy a többi nőnek. És nem is hajlandó tenni semmit.

Na most ilyen esetben akinek van esze, tovább áll. De aztán ha jön a következő, aki ugyanilyen, és így tovább.... élvezet nincs, a szám meg csak gyarapszik felfelé.

Ilyen esetben miért kell lenézni, és elítélni nőt, mert szeretné ő is élvezni a szexet, csak épp nincs kivel, mert sorozatban kifog olyat, aki önző, és ezáltal $zar az ágyban? (20+ korosztály)



2014. okt. 8. 09:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

1 év 1 alatt 1 egy pasit fogyaszt el a csajszi ilyen alapon szerintem nem gáz mindenki megérti próbálkoztak 1 évig nincs változás, de ha ezt megcsinálja 1-1 hét alatt vagy 1-1 hónap mert valljuk be csiszolódni kell akkor szépen ugrik a szám ...



(csak gyors röpke gyors számolás:

ha az amit te mondtál akkor mondjuk 17 évesen elveszíti akkor 23 éves korára kb 5-6 pasija volt


ha valaki ezt a számot 20-30 ra mondja akkor 2-3 hónap alatt baszott ki egy pasit illetve rövidebb idő után ha szakítás után még sebet nyalogat nah szerinted melyik elfogadható?

)


üdv egy 23 f

2014. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz, de valljuk be, normális nő nem szenved így egy évig, ha látja, hogy menthetetlen a helyzet. És akkor a számok kicsit sokszorozódnak.
2014. okt. 8. 09:35
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Tök egyszerű a megoldás,nem a bunkó gyerekekkel kellene szóba állni.Ha tudnád hány értelmes és normális srác van,aki törődne a másikkal ilyen szempontból is,el sem hinnéd.Csak őket észre is kellene venni persze.Nyilván nem a legjóképűbbek között lesz,akik halomra habzsolják a lányokat.Őket nem is fogja érdekelni,mi van a másikkal.
2014. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

engem az sem érdekel ha minden héten másik pasival szexel. Ha ésszel teszi. (bár akkor már egy szexkapcsolat biztonságosabb)


Nézd.

Mindig lesznek olyanok aki szerint a világ fekete és fehér, és vannak annyira korlátoltak, hogy nem is gondolnak bele, hogy a kettő között a szürkének nem 50 hanem végtelen árnyalata van :) Olyan erkölcsös meg sosem lehetsz, hogy az mindenki szerint jó legyen. Mindig lesz egy ökör aki szerint r--nc vagy. A kérdés az, hogy mások mondják e meg neked, hogy hogyan élj, vagy van annyi eszed, hogy nem.

A nők szexuális elnyomása ezen a szinten még létező jelenség (az ítélkezés szintjén) aminek az egyetlen felszámolási módja ha körberöhögöd az ilyeneket és és kész. Ha minden nő ezt csinálná és nem a gyakorin kérdezne egycsapásra megszűnne ez az ítélkezés is.


És mint mondottam mindig lesz olyan aki nem lát tovább az orránál. Nem kell velük foglalkozni, mert nem érdemes.

2014. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A barátnőd másik tészta. Ő dönti el meddig tűri, hogy egy szexuális analfabéta (ráadásul egy öntelt alak) így bánik vele és a nemiségével.


A nők komoly hibája (és jó néhány pasié is), hogy alárendelik magukat az érzelmeknek, értsd: az önbecsülésük bástyáit sorra adják fel. (élesen a bántalmazott nőknél figyelhető meg, sokuk nem csak tűr, hanem még önként és dalolva vissza is megy a bántalmazóhoz) Csak azon lehet segíteni aki hagyja!

Önmagától senkit nem védhetsz meg!

2014. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Dowd már megint hozod a formád ;) igazad van, csak eddig nem jutnak el a nők, mert jaj mit gondolnak...

2-es: feküdtem le nem nagymenő, jó lelkű gyerekkel. Az ágyban meg kb idegrohamot tudtam volna kapni, amit leművelt. Vagy a 0 teljesítménytől, ami nem azért

2014. okt. 8. 09:45
 7/24 A kérdező kommentje:

Volt nulla mert ügyetlenkedett, hanem mert nem csinált semmit.

Én ebből köszi de nem kérek.

2014. okt. 8. 09:46
 8/24 anonim ***** válasza:

Igen, jajj mit gondolnak.

Ezért tisztelem jobban azokat a nőket akik meg élik az életüket, és ha úgy tartja kedvük élnek nemi életet egy vonzó egyeddel :) Mert képesek túllépni ezen. Erősebb, kiforrottabb, stabilabb személyiségek. Nem pedig társadalmi droidok akiknek a 17 és vérpistike véleménye határozza meg az életét.

2014. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Ez jó kérdés, mert elsősorban a férfi az, aki ítélkezik, hogy fúj, ő össze nem állna egy olyan lánnal, aki sok pasival volt, merthogy az ribi, és hogy az csak szexre jó.

Na igen, de pont ők azok, akik hitegetnek sok esetben, mert nincs elég vér a tökükben, hogy megmondják, bocs, nem akarok kapcsolatot (vagy már van), és csak szexre vágyok.


Nekem az ártatlanságom konkrétan egy ilyen pasas vette el. Sokáig tette a szépet, én érzelmileg eléggé belebonyolódtam a dologba, és azt hittem, ez kölcsönös. Elég sok idő elteltével utána úgy döntöttem, megbízom benne annyira, hogy odaadjam magam neki. Önzőnek önző volt, az egy dolog, de rögtön az eset után elzavart gyakorlatilag, és azóta se beszéltünk. Közben kiderült, hogy volt nője, aki nem akart vele lefeküdni. Ekkor voltam 17 éves, sőt, majdnem már 18.


Az ítélkező pasik gyakran nem látják át, hogy a sok szám az néha a férfiak miatt van. Nekem azóta volt pár sikertelen szerelmi kísérletem, amikor fél évig- egy évig voltam együtt valakivel. Így jött össze 21 éves koromra 6 szexuális partner (a 6.-al még most is együtt vagyok, ez tartósnak bizonyult). Az egy dolog, hogy az érzéseim vezérelnek, és ezért lelkiismeret furdalás nélkül szexelek másokkal, nem csak testi, de lelki kielégülésre is vágyva, de mindeközben a szerelmet keresem, azt az egy embert, akivel örökké együtt lehetek. Ha rajtam múlt volna, a 3. pasinál már rég megálltam volna, ha nem szakít velem fél év után.


Így csak jönnek és jönnek a számok, és micsoda ribi vagyok, hogy jujj, nem maradtam az első pasinál, akivel összeálltam. Maradtam volna én szívesen, ha nem egy kétszínű, hazug, csaló valaki. Mert azért, az is rossz, mikor x idő után derül ki (és az az x idő már annyi, hogy régóta szexel az ember a másikkal), hogy az illető partnerünk nem is olyan ember, akinek hittük. Mert iszákos, mert agresszív, mert annyira nem is illünk össze, vagy végül kiszeretünk belőle.


Én csak ezt tartom a férfiak szempontjából álszentségnek, hogy lenézik (némelyek) azokat a lányokat, akiknek bizonyos kor alatt bizonyos szám feletti partnere volt, mert ők csak a számokat nézik, a történetet, az érzelmeket mögötte nem. Pedig ez szerintem fontosabb lenne, és nem a tiszta matekot hozni, hogy jujj, 20 éves korára volt 5 partnere, akkor az azt jelenti, hogy nemtudomén hány évesen ha kezdte, akkor az évi x pasi... Ugyan már! Az élet nem egy matematikai képlet, az érzelmek nem ilyenek.


És engem is ítélnek meg ezért, pedig szerintem semmivel sem vagyok értéktelenebb vagy rosszabb, mint az, aki eddig a korig 1 vagy max 2 pasival volt együtt (vagy netalán eggyel sem). Némely lány is lenéz ezért, merthogy jujj, ők 18 évesen vesztették el, és azóta is együtt vannak. Áldásom rájuk, örülök nekik, de őszintén, ők talán előre látják a jövő minden egyes eseményét? Engem elítélnek, pedig ki tudja, mit hoz számukra az élet, elhagyják, megcsalják, stb őket, vagy ők tesznek ugyanígy, és akkor hova lesz ez a nagy büszkeség? Mire lesznek büszkék? Hogy később kezdték el azt, amin én már átestem?


Bocsi a hosszú válaszért, de ez szerintem is nagyon... Nem is tudom a megfelelő kifejezést, talán bántót mondanék, bár annyira nem üt szíven, mert idegen emberek véleménye engem kifejezetten nem bánt, inkább csak bosszant, de azért maga a hozzáállás bántó.


Tipikusan a más szemében a szálkát, maga szemében a gerendát sem esetét látom ebben. Na meg amit Dowd mondott, a szexuális elnyomás a nők felé, ha mást nem, az ítélkezés szintjén.


Szerencsére azért vannak még értelmes férfiak, akiket egyáltalán nem érdekel, mi volt korábban, vagy legalábbis ilyen piti ügyekért nem ítélkezik még.

2014. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom ami veled történt, bár undorító, mennyi ilyen eset van.

Én amennyit magam mögött tudhatok, tény, hogy az én hibám, mert hagytam lenyomni az önbizalmam azzal, hogy az egyik exem az arcomba vágta, hogy csak erre vagyok jó. (Közben mást nem is igényelt tőlem, tehát esélyem se volt bizonyítani az ellenkezőjét.)

Belém beszélte, hogy aztán pár hónapig így éltem, akkor összejött egy szép szám (ja persze 1ikkel se volt jó).

Utána kitisztult fejjel rájöttem én is dolgokra, de az önzőséget sosem fogom eltűrni senkinek. Ha az az ára, hogy nő az a szám.... hát legyen.

2014. okt. 8. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!