Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell elítélni a nőket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elítélni a nőket, ha sok szexuális partnerük volt? (Nem általánosan, többi lent. )

Figyelt kérdés

Nem arra értem, hogy a sok kis tizenéves, aki tul.képp azt se tudja, mit csinál, csak kefél jobbra-balra, tehát nem erre várom a választ.

És nem is azoktól, akik azzal jönnek, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat.

Ami miatt felvetődött most a kérdés, az az, hogy annyi pasi van, akik nem tudják kielégíteni a nőt, vagy nem is akarják, nem foglalkoznak vele, és a legnagyobb gond nem a bénaság úgymond (fogalmazzunk finoman, a tapasztalatlan pasi), mert jó esetben az javítható, senki nem úgy születik.

A probléma a hozzáállás, hogy lényeg az ő saját élvezte, azt nem nézi, hogy a nőnek mi a jó, fingja nincs róla, de tul.képp nem is érdekli.

Itt is rengeteg ilyen jellegű kérdést látok.

De ott van példának a legjobb barátnőm. 1 éve vannak együtt. Sose lépett félre, de az 1 év alatt a pasija 1x nem tudta eljuttatni a csúcsra. Kommunikáció? Azon rég túlvannak, csak a srác meg van győződve, hogy olyan nem lehet, hogy barátnőm hibája, hogy neki nem jó ugyanúgy, ahogy a többi nőnek. És nem is hajlandó tenni semmit.

Na most ilyen esetben akinek van esze, tovább áll. De aztán ha jön a következő, aki ugyanilyen, és így tovább.... élvezet nincs, a szám meg csak gyarapszik felfelé.

Ilyen esetben miért kell lenézni, és elítélni nőt, mert szeretné ő is élvezni a szexet, csak épp nincs kivel, mert sorozatban kifog olyat, aki önző, és ezáltal $zar az ágyban? (20+ korosztály)



2014. okt. 8. 09:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez tipikusan az az eset, mint amikor az ember magyarázza a bizonyítványát.


Ha dugtál 30 emberrel, akkor dugtál. De nem kell mindent a körülményekre fogni. Van akinek nem tetszik, hogy elítélik, akkor másnak pedig ugyan annyi joga van elítélni.

2014. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el,tőlem mindenki úgy él, ahogy akar. Az más kérdés, hogy nem szívesen létesítettem volna párkapcsolatot olyan nővel, akinek már nagy számú szexuális partnere volt. Egyszerűen azért nem, mert nem szerettem volna a 28. vagy ki tudja hányadik lenni, és abból kiindulva, hogy ő már ennyi férfin túl van, nyilván nem is igazán remélhettem volna, hogy nálam megáll. Mindez azonban nem elítélést jelent, nem nézem le, semmi rosszat nem gondolok róla.
2014. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Csak talán hülyeség ítélkezni azon, hogy ha valaki egy rakat $zar az ágyban mindenféle kommunikáció ellenére is, és a masik ezt nem kultiválja, továbblép, mert nem jó neki....

Ha egy pasinál áll fent ez a helyzet, persze el kell nézni, sőt még jó ember is, ha nem hagyja el a nőjét, csak félrekefél, de aztán cuki és hazajön....

Utolsó: az, hogy nem áll meg nálad, nem ettől függ. Sőt, a kevesebbet tapasztaltaknál jobban fennáll ez a veszély a kíváncsiság miatt.

2014. okt. 8. 12:00
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez van, ha a nők csak a sok felnyalt hajú macsókat kultiválják. Erre van kereslet ribik, egyétek.;)
2014. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, de nekem pl sose volt olyan pasim. Sem kapcsolatra, sem alkalmira.

A ribi meg nem a partnerek számától függ.

Nekem ribi pl akit a discoban pár koktélért vihet bárki egy körre.

2014. okt. 8. 12:55
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezt te sem hiszed el. :D
2014. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én márpedig elhiszem neki, nekem sem volt soha olyan pasival dolgom. Ami azt illeti, nem is ismerek egyet sem. Látni láttam már, metró, villamos, de nem mondanám, hogy kifejezetten felkeltették az érdeklődésem. Személyesen viszont tényleg nem ismerek egyet sem, így még ha akartam, se lehetett volna lehetőségem "kultiválni" őket :)


9es voltam.

2014. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Nekem ribi pl akit a discoban pár koktélért vihet bárki egy körre."


Tehát téged ne ítéljen el senki, de te elítélhetsz bárkit. Értem.

2014. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én azt se ítélem el, ha egy egész falu lesz0patja. Az Ő dolga.

Csak sajnálni tudom, hogy ő sz0pkod, azt cserébe semmit nem kap, nem értem, hogy egyes nőknek mi a jó ebben....

2014. okt. 8. 21:10
 20/24 anonim ***** válasza:

A gyerekeim már felnőttek, és úgy tűnik, megtalálták az igazit. Mindig arra biztattam őket, hogy ne álljanak meg, ne alkudjanak meg, keressenek, tanuljanak, tapasztaljanak.

Mégis, még nekem is más csengése van annak, hogy a fiam végigmászott az utca összes lányán, mint annak, hogy a lányomon végigmászott az utca összes pasija.

Ilyen világban, kettős mérce szerint élünk. Ez egyébként evolúciós örökség, erre épültek az erkölcsi kódexek is, ezen a beidegződésen szinte lehetetlen változtatni. A párkapcsolatnak (még ha ezt el is felejtettük mára) az igazi célja az utódok nemzése, és felnevelése. Ha a pár hímnemű tagja félrelép, nem dől össze a világ, legfeljebb máshol is elszórta a magját, a génjei továbbörökítésének adott még egy esélyt. Ha a nő lép félre, és ne adj' isten terhes is marad az idegen férfitól, akkor a párja egy életen keresztül dolgozik egy idegen hím génjeinek a továbbörökítéséért, ahelyett, hogy az élet tulajdonképpeni céljának (génjeink továbbvitelének) szentelhetné az életét. Ekképpen tehát félrelépése mind a mai napig bűnnek számít a társadalom szemében, a pasi félrelépése meg sima tapasztalatszerzésnek. Nekem magamnak 50 körüli kapcsolatom volt, a feleségem pedig olyan lány volt, akire a mi időnkben azt szokták mondani, hogy több ...szt fogott, mint kilincset. És ez így van jól, akárki akármit is mond.

2014. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!