Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszú távon milyen méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon milyen méret lehet jó?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt párommal. Előtte pár hónapos kapcsolatom volt, akivel nagyon jól ment a szex, a méretei is átlagon felüliek voltak. Jelenleg azon dolgozom, hogy elfelejtsem azt, amit ő nyújtott fizikai síkon. A párom átlag méretekkel rendelkezik, köztünk is jól működik a szex, de a termékeny időszakaimban többre vágyom fizikailag. (vastagabbra)

Hosszú távon tökéletes "választás", minden megvan benne és köztünk, amit szeretnék, csak a múltbéli élményeim még ennyi idő elteltével is zaklatnak (általában ovuláció körüli napokban). Nem tudom hogyan kezeljem ezt és az ebből fakadó bűntudatomat. Hosszú távon félek, hogy ezek erősödnek, nem akarom x évvel később megcsalni emiatt, de azt sem, hogy mindig ezt a hiányt érezzem.

23 éves vagyok így még van időm gondolkodni a család kérdésen, szeretnék értelmes, tapasztalt nőktől és férfiaktól válaszokat kapni.



2014. okt. 31. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldás lehet is egy vibrátor is..bár nem tudom mivan ha hozzászoknál ahhoz?:d bár nem női aggyal gondolkodok , de a párodat azért sajnálom.
2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez mindig ilyen, vannak az ember múltjában, akik kiemelkedőt nyújtottak szexuális téren, az utód meg átlagos = édeskevés. A normális azért az, ha lassan elfelejted az exedet és megpróbálsz minél több örömöt találni a jelenlegiben.
2014. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vibrátorral nem fogom kiváltani, nem is lehet. Te hogy éreznéd magadat? Nem akarom megbántani.
2014. okt. 31. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az azért elég durva, hogy ennyi idő elteltével még mindíg rá vágysz
2014. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, durva, de a vágy az szerintem ide erős kifejezés. Azon dolgozom, hogyan tudnám elengedni ezeket az emlékeket, hogy teljes mértékben a jelenlegi kapcsolatomra tudjak fókuszálni.
2014. okt. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!