Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok nudistra strandon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok nudistra strandon, furdoben vagy szaunaban? Milyen? Fiuk, nem allt fel a farkatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyanok azok a helyek, mint ahogy elképzelik, nincsenek ott kigyúrt Hozéármándók meg dinnyecsöcsű csajok se. Többnyire idősebb emberek vannak ott, nekem meg nem igazán áll fel egy 60 éves pókhasú öregembertől, vagy egy olyan nyanyától, akinek derékig ér a melle. A strandra csak benéztem, de fél perc múlva már a kocsiban voltam hazafelé, a fürdőben tényleg voltam, ott tapasztaltam a fent leírtakat.
2014. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felállt. Na és? Akinek nem tetszik, ne nudizzon.
2014. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam :) meglepően sok jó csaj volt, felállt xf
2014. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nudista strandon voltam többször is. Első alkalommal néhány percig felállt, utána már nem volt problémám. Amúgy nem igazán van mire felálljon: öregemberek és vénasszonyok vannak nagytöbbségében. Ínyencség ha egy jó csaj vagy izmos pasi betoppan.

20/F

2016. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!