Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már koedukált uszodai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már koedukált uszodai öltözöben, szaunában?

Figyelt kérdés

osztrákoknál voltunk kint, és ott az a divat hogy pucéran szaunáznak.

egyik alkalommal bent ülök és ült velem szemben egy full pucér mama, nagyon ciki érzés volt hoyg közbe közbe a péniszemet nézi.

de volt kellemes élmény is, mikor mellén feküdt be egy 30 as nő meztelenül, és egyáltalán nem szégyenlősködnek, csak mi magyarok vagyunk ennyire prüdek?


2011. máj. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Tizenegynéhány éves koromban Ausztriában egy öreg bácsi rám szólt, hogy azonnal vegyem le a fürdőruhámat mert ezt itt nem szabad,, hát... Azért az a kép, hogy leng a már összefonnyadt péló, és felszólít, hogy vetkőzzek, elég élénken megmaradt.
2011. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A világ azon felén ahol a szaunázásnak meg van a kellő kultúrája ott a szaunába meztelenül mennek be. Egyébként meg nem tudom mi szégyellni való lenne a meztelenségben. Ha valaki nagyon szemérmes maga köré teker egy törölközőt, mindenesetre mindig egészségesebb mint a műanyag fürdőrucikban izzadni.
2011. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam iylen helyen a párommal mentünk be és nem tudtuk hogy nudista zsauna, bejött egy apuka a 10-20 köztti két lányával full meztelenül, ő monmdta hogy itt nem szabadna gatyóba lenni levettm a párom is levetközöt, és ami érekes volt a z ürge tök nem szégylete hogy szinte végig állt neki persze nekm is a csajok meg néztek, aztán a véégre kb 6-an lettünk, és senki nem széygelt semmit, , itt pesten nem tudom hol van iylan hely, de az em,berek felfogása is számít!
2011. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de azért válaszolok:


Igen voltam, ég és föld a különbség itthon vs Ausztria.

Ausztriában teljesen természetes, hogy mindenki meztelenül flangál. Volt, hogy megnéztek, de engem nem zavart, néha én is megnézek egy jobb testű férfit vagy nőt. Ennyi bőven belefér a természetes kíváncsiság kategóriába.

Ezzel szemben itthon: férfiak simán beülnek a térdig érő rövidnadrágban (amit sokan fürdőnadrágnak csúfolnak) törölköző nélkül összeizzadják maguk alatt a padot. Te meg ülj rá utána...

Egyes nőkön akadtam ki a legjobban, bár inkább már vicces volt. Nyakig lepedőben/törölközőben szaunázik (normális?) utána meg úgy ahogy van beleül a jacuzziba és ki se látszódik a feje a vízen úszkáló lepedőbuborékokból.

...És felvágnak az ismerősök előtt, hogy ők bezony szaunyázni járnak!

Az idősekről meg annyit, hogy egyszer mindenki megöregszik. Attól még hogy öreg, miért szégyellje magát? Pontosan, hogy a tizen-huszon évesek szégyenlik legjobban a testüket, holott ők a fiatalok.

21L

2012. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!