Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Hogyan tudnék elélvezni?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem sikerült:( Mi lehet az oka? :(

2014. nov. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem próbáltad elégszer.
2014. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: van akinek 30 évesen sikerül először, mert nem próbálkozott elég pózben, partnerrel, módszerrel

2: van aki sosem tud és mégis teljesértékű életet éltek...miért olyan szörnyű dolog ez amit azonnal meg kell oldani különben összedől a Világ?

2014. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buta vagy kérdező, valószínűleg az az oka.

A részletes kérdésedből még csak az sem derül ki, mi a nemed. Nem mindegy, teljesen mást kell tanácsolni. Azt se tudtuk meg, hány éves vagy, volt-e már bármilyen szexuális élményed, és magadnak hogyan szoktad csinálni.

2014. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 16 éves, szűz, kézzel szoktam maszturbálni de még nem élveztem el soha. Bocsánat az összecsapott kérdés miatt!
2014. nov. 8. 21:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!