Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elegem van már mindenből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már mindenből, semmi se tesz boldogá, teljesen elszürkült az életem, ha lenne barátnőm lehetséges az hogy akkor szinesebbnek látnám a világot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Minimálisan.


Az elején ifejezetten szépnek, könnyedebnek éreznéd a bajt és más nem foglaloztatna csak ő meg a kapcsolat.


Aztán ébresztő és ugyanolyan rossz mint előtte volt.


Ha kidob meg kb. öngyilkosság

2014. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, csak elrontaná a kapcsolatot a depressziód. Inkább egy lélekbúvárt keress fel.
2014. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én azért vagyok depressziós mert nincs barátnőm. még nem is volt soha. rajtam biztos, hogy segítene egy komoly kapcsolat. szerintem neked is jobb lenne ha lenne barátnőd.
2014. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az ricsike?
2014. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 CptTomato ***** válasza:
Ha nem tudsz boldog lenni egyedül akkor eléggé sanszos hogy párkapcsolatban sem.
2014. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Lehet, de ennek tényleg ilyen téli depis hangulata van a kérdésnek. Keres inkább új barátokat egy jó társaság felpörgetheti az életed :) és őket nehezebb elveszíteni mint egy barátnőt :D
2014. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
igen, színesebbnek látod.......de elfogod b**ni...úgy mint én. -.-
2014. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

heh :D

én vagyok Ricsike. :D

nekem van már barátnőm.

csak k**vára ki**ottul elrontottam a dolgokat.

tönkre tettem...de nagyon...

és most itt vagyok..ahol a part szakad....a lány akit imádok gyűlöl mert bántottam, nincs egy haverom sem....egyedül vagyok és sóvárgok a kiscicám után.


próbálom helyrehozni, remélem, hogy megbocsát nekem..utoljára....

2014. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ricsikének sajna már van barátnője, én. -.- Le is amortizált rendesen. -.- Ne legyetek ricsike barátnői!!! még akkor se ha fiúk vagytok!! ne csináljátok!!
2014. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak őt is lehúznád
2014. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!