Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elegem van már mindenből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már mindenből, semmi se tesz boldogá, teljesen elszürkült az életem, ha lenne barátnőm lehetséges az hogy akkor szinesebbnek látnám a világot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ricsikének barátnője van??? O_o

és még él és nem vágta fel az ereit és nem ugrott le egy hídról? :D XD :DDD

ügyesen te gyerek!!! Xd :D

2014. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#11 Párszor már felvágtam az ereim és a hídról leugrást is fontolgatom. Több mint hét hónap ricsikével a legerősebbeket is kikezdi... de amíg velem van, legalább mások biztonságban vannak. :D
2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

kérdező...ha szerzel egy barátnőt, akit szeretsz..akkor igen, minden színesebb lesz..az ízeket is máshogy érzed majd.


csak ne rontsd el.

ne mondj neki olyanokat, hogy...


holnap reggel hazahúzol a ge**be...

takarodjál innen te ku**a...

dögölj meg te szajha...

ne rúgd fejbe...

ne bántsd..

ha nála leszel, ne gyere haza...

ne sértődj meg dolgokon...

ne hisztizz...

ne hazudj...

ne kutass utána..

ne féltékenykedj...

ne provokáld...

ne idegeld ki...

ne készítsd ki...

szeresd...

becsüld...

és öleld...

vigyázz rá...


ezekre figyelj oda majd....én ezeket rontottam el.

2014. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 hát nem csak ezekkel rontottad el :DDDD XD ez a legkevesebb.... XD
2014. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

tudom, tudom....

kérdező...

.. és ha összejössz egy csajjal....és dobod...és összejössz majd egy másikkal, de az előző még zaklat...akkor mindenféleképp mondd el az új barátnődnek ezt.

2014. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sosem tanulsz te gyerek!!! -.-
2014. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 pontosítanám, mert ricsike szereti szépíteni a dolgokat: ha úgy jössz össze egy csajjal, hogy MÉG EGYÜTT VAGY A MÁSIKKAL akkor erről feltétlen értesítsd és ne mondd azt neki, hogy még soha nem volt barátnőd!! :D XD
2014. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

:-(

:'(


szeretlek, sajnálom, bocsánat kiscicám <3 :-)

sajnálok mindent.

:'( szeretlek édes kis puszedlim. :-)

2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne jobb. Az ember először tanuljon meg egyedül boldognak lenni, és utána próbáljon másokat boldoggá tenni. Egy kapcsolattól nem lehet azt elvárni, hogy majd a másik engem összepakol. Nem fog összepakolni, és hatalmas teher ezt ráróni bárkire is. Egy pártól azt lehet elvárni, hogy legyen melletted, és támogasson, míg te összerakod magadat.
2014. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 biohazardxxx ***** válasza:

Szerintem lelkidoki meg ilyen hülyeségek helyett fedezd fel a tauri szerverén a wow-ot az tuti gyógyír! nins is jobb mint hogy full epic cuccban bw-én raidelsz 25 emberel :D


na viccet félretéve ilyen kisugárzással, felfogással olyan messzire kereted magadtól a nőket hogy csak na... Szal ezen változtass mert hoppon maradsz barátom!

2014. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!