Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha majd megőrülö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha majd megőrülök egy pasiért aki egy másik nővel flörtöl nyilvanosan a facen? Esélytlen? Fáj a szívem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kardiológus!
2014. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmit sz..a..rd le "aki nem akar adni magáből (ő) az dob el mindent magától"

majd aki akar neked adni magából azzal foglalkozz.Ez enyit is ér.Ha csak még fel se vetted vele a kapcsolatot...............

2014. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Javaslom a bökést( borda közé)
2014. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:-( pedig teszem neki az eszem eleget és nem is vagyok dagadt mint az a masik nő. Meg gyereke is van annak meg zsirmalac teste mégis ő kell neki?.
2014. nov. 8. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:

":-( pedig teszem neki az eszem eleget és nem is vagyok dagadt mint az a masik nő. Meg gyereke is van annak meg zsirmalac teste mégis ő kell neki?."


Kérdésben a válasz. A másik nő értékesebb, lehet, hogy ő nem teszi az eszét, hanem őszinte, lehet, hogy nem éppen sovány de jó lelke van, kedves, megértő, barátságos, szerény, önzetlen, okos stb.


Te nagyképűnek, egoistának, önzőnek és bunkónak tűnsz.

2014. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod ,hogy neki mi a vonzó ??? Tudod ,a legtöbb férfi gerjed a nőies formákra .Ahogy a Cola light sem az igazi ,úgy a 0% zsírtaltalmú nő sem ! Semmit ne tegyél ,keress magadnak mást ..,őket pedig hagyd békén . Ha kellettél volna neki ,hidd el élt volna a lehetőséggel ! 28/F
2014. nov. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*sorry ,elírtam ,így helyes ... : Mit tegyél ,keress magadnak mást ,őket pedig hagyd békén !!!
2014. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A másik nőnek férje is van egy igazi ribbb
2014. nov. 9. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért haragudnod a nőre ,ő tudja mit csinál ... A pasira sem ..ha nem kellesz neki ,vedd tudomásul .. Tudni kell méltósággal veszíteni !
2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nekem kell ez a pasi és nem ertem miért a másik kell neki mikor a haverjainak meg csorog a nyáluk utánam
2014. nov. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!