Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van orgazmusom szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van orgazmusom szex közben, attól még szeretném, hogy a barátom orálisan is kielégítsen. Önző dolog ez?

Figyelt kérdés

szex közben egyáltalán nem annyira intenzív az orgazmusom, mint amikor kinyal vagy megujjaz. általában el szoktam élvezni, de az olyan 5/10 az orgazmus-skálán, jó, de sokkal jobban szeretem, ha máshogy (is) kielégít. természetesen én is megteszem/megtenném ugyanezt neki, mielőtt még jönnének az okoskodók, de ő meg sokkal jobban szeret szex közben elélvezni.


viszont úgy vettem észre, ha látja, hogy én is elmentem szex közben, akkor nem fárasztja magát orállal meg ilyesmivel, mert úgy érzi, le van tudva az orgazmusom. amúgy szokott lenni nyalás meg ujjazás is, csak nem mindig (orgazmusig), én viszont MINDIG szeretném (orgazmusig). tényleg önzőség lenne elvárni még ezt is 'pluszban' miután/mielőtt kielégültem csak azért, hogy még jobban kielégüljek?



2014. nov. 9. 01:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez önző dolog????

Teljesen természetes, ha a nyalástól vagy az ujjazástól nagyobbat tudsz élvezni, illetve ha a erre IS vágysz az együttlét során. Szerintem sokan vagyunk ezzel így. ;)

2014. nov. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, hogy egyeseknél a szex hogy ilyen ritka egyszeri alkalom, ami ilyen szabályokhoz kötött, meg mittudomén.


Nálam tök változó. Valamikor meg péntektől tart hétfőig kis alvás-evés-ivás-WC-pihenéssel fűszerezve. És mindenfélét tartalmaz, mint Knor fűszerkeverék. Valamikor megy egy gyors numera, ahol éppen, amerre... legfeljebb valami eldugottabb helyet keresve.


meg sosem értettem az olyanokat, akik mesélik, hogy az ilyesmiket mondani kell, meg szabályokba fektetni, meg mittudomén, meg ilyen problémáik vannak

2014. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
milyen szabályok? szó se volt ilyesmiről, ne bonyolítsd túl, csak egy kérdést tettem fel, hogy ez önzőség-e részemről.
2014. nov. 9. 02:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem önző dolog. Ezt szeretném én is, csak a csajaim nem hagyják. Az egyiket nem érdekli, egyszerűen nem akar a nyelvemtől elélvezni. A másik meg nem bírja ki, f nélkül az elélvezésig.
2014. nov. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:59-es vagyok


Miért lenne önzőség? A szex arról szól, hogy adunk-kapunk és nem azért adunk, hogy kapjunk, hanem mert imádjuk a másikat és szeretnénk, hogy minél jobb legyen neki.


Persze a gond idővel akkor van, ha nagyon elbillen valamerre a mérleg, de pont ezt hagytad ki a leírásból. Pedig ez nem elhanyagolható. (írtad, hogy megtennéd... én meg adakoznék 100 millát a szeretetszolgálatnak, csakhogy ez sosem derül így ki, a puding próbája meg az evés)


De egy szó, mint száz, bárhogy is közelítünk a dologhoz, ez nem az igazi. Ha pasit váltanál, lehet, hogy ugyan ilyenbe botlanál. Meg az is lehet, hogy te is béna vagy.


Mindenesetre ezt nektek kell lekommunikálni egymással. Nem sokban számít, hogy mi mit írunk rá. Neked így is, úgy is lesz rá igényed. Az a kérdésed, hogy elnyomjad-e magadban, vagy sem? Hogy igazold magadat? Fölösleges.

2014. nov. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy olyan kéne, mint amilyen én vagyok. Szex előzménye a következő: Vadul vagy gyengéden, de izgatás és vetkőztetés, addig nyalás, amíg legalább 1-2x el nem élvezett, vagyis olyan 5-10 percig. A közben vagy után engem kényeztetés a nő által, majd intenzív kemény szex, ami erősebb orgazmus mint az előzőek.

Több csajjal is voltam, és mindnél ha ezt csináltam, akkor garantált volt a "siker" és az elégedettség.

Amúgy nekem az is izgató, ahogy a nő nyalás közben viselkedik. Szerintem nem csak nekem...

Ahogy nem bírja a testét ott tartani, ahogy ösztönösen rá is nyomja magát attól még az ember fejére ahogy nem hagyja abba a nedvedzést a rés. Nem is értem, miért jobb annak, aki ezt általánosságban ki hagyja. Szóval mivel nekünk is jó valamennyire, a nyalás igény nem önzőség.

Ez az egész hozzáállás és kultúra kérdése.

2014. nov. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az önző dolog, kérdező? Az, hogy a barátod nem törődik ezzel az igényeddel.
2014. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem: nem önző dolog. F.
2014. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"orgazmus-skálán" ez qrva jó.

nem önzőség,közöld vele,hogy te bizony képes lennél még produkálni orgazmust és szeretnéd,ha szájjal segítene hozzá.

2014. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem önzőség. Én egymás után képes vagyok 3-4 orgazmust is átélni, és baromi szar érzés lenne, ha a férjemet nem érdekelné a vágyam. Szerintem mindenképp beszélj vele, hogy ez nagyon rossz érzés neked.

Mivel én elég nyílt vagok, simán elővennék egy vibrátort és befejezném vele:) Persze úgy, hogy premier plánban lássa, mert mnden pasi vizuális típus:) Vagy beszáll, vagy nem az már mellékes... :)

2014. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!