Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van orgazmusom szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van orgazmusom szex közben, attól még szeretném, hogy a barátom orálisan is kielégítsen. Önző dolog ez?

Figyelt kérdés

szex közben egyáltalán nem annyira intenzív az orgazmusom, mint amikor kinyal vagy megujjaz. általában el szoktam élvezni, de az olyan 5/10 az orgazmus-skálán, jó, de sokkal jobban szeretem, ha máshogy (is) kielégít. természetesen én is megteszem/megtenném ugyanezt neki, mielőtt még jönnének az okoskodók, de ő meg sokkal jobban szeret szex közben elélvezni.


viszont úgy vettem észre, ha látja, hogy én is elmentem szex közben, akkor nem fárasztja magát orállal meg ilyesmivel, mert úgy érzi, le van tudva az orgazmusom. amúgy szokott lenni nyalás meg ujjazás is, csak nem mindig (orgazmusig), én viszont MINDIG szeretném (orgazmusig). tényleg önzőség lenne elvárni még ezt is 'pluszban' miután/mielőtt kielégültem csak azért, hogy még jobban kielégüljek?



2014. nov. 9. 01:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Ha ezt velem tenné a párom biztos nem bírnám ki, hogy ne szálljak be. :-) De hogyan vehetném rá? :-)
2014. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát először is vegyetek, rendeljetek közösen egy neki tetsző vibrátort, majd használjátok együtt. ha szégyenlős típus akkor tovább tarthat amíg levetkőzi az előítéleteit.

ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, vízállót vegyetek. könnyebb tisztítani és a kádban is lehet használni:) néha a férjem bekészíti nekem előre a fürdéshez és tudom, hogy ilyenkor látni szeretné használat közben és tutira jó estém lesz:D

2014. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha pedig az előtted való maszturbálással van baja, akkor tompa fényeket használj, inkább csak sejteni lehessen, hogy mit csinál és TE kezdd el először. ha látja, hogy nekikezdesz, rájön, hogy nem szörnyü látvány, sőt!:) kérd meg a vége felé, hogy segítsen elmenni, utána pedig mondd meg neki, hogy te is szeretnéd látni hogyan izgatja magát, mert nagyon vonzó számodra. a lényeg, hogy semmi kényszer szaga ne legyen, alaposan mérlegelj minden szót mielőtt kimondod és biztasd, dicsérd őt.
2014. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rossz a sorrend. Első kellene , hogy legyen a nyalás és utána jöhetne a dugás.Én legalább is így csinálom.A nyalás nem előjáték hanem teljes élvezésig tart. Aztán lehet szó a vad szexről.
2014. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. F.
2014. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!