Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akinek egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akinek egy éjszakás kalandja volt, megbánta másnap?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el! Soha nem tettem még ilyet, nagyon hiányzik már a szex, de félek, hogy másnap megbánnám. Ti hogy voltatok ezzel?

(Csak lányok válaszát várom és nem ítéletet!)

(hetero nő)



2014. nov. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem bántam meg. Tudtam, hogy ez semmi több, és ettől én nem leszek kevesebb.
2014. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Egy, ezt a kérdést már nem egyszer feltették! Ne tessék ilyen irgalmatlanul lustának lenni!

Kettő, ezen nincs semmi elítélnivaló. A szex, ugyebár, nem rossz dolog. Ebből kiindulva, szexelni sem rossz dolog. Ha pedig szeretnél szexelni, szexelj.

2014. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ahogy az első is írta, ugyanazt éreztem.

konkrétan ez futott végig az agyamon mikor elkezdtük: bejön ez a srác, akarom, de nem érdekel. szóval ha többet nem hív fel, csak mert lefeküdtem vele elsőre, nem fog érdekelni.

csak akkor vágj bele, ha tényleg ezt érzed a srác mellett. engem felhívott, de nem akartam többet.. :)

2014. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem bantam meg:-)
2014. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor bántam meg, amikor a srác rosszul teljesített. Akkor is csak azt, h nem másikat választottam helyette.
2014. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már egy ideje kerülgettük egymást, aztán megtörtént, akkor nem bántam, de ahogy telt az idő én el voltam, el is távolodtunk egymástól, viszont pár hónapra rá, irt sms-t, hogy belém szeretett. O.o kb., és mindenáron találkozni akart, addigra én el is költöztem abból a városból. De úgy voltam vele, találkozzunk, ha ennyire akar, nem volt semmi, csak séta, semmit nem váltott ki belőlem, majd elköszöntünk és ennyi.

Ha ezt tudom nem megyek bele, nem fekszem le vele.


Persze nem lehet azt mondani, hogy mindig így alakulhat, ezt csak példának írtam. Igaz volt, akivel aztán még összejártunk párszor, aztán ennyi is volt.


Ha attól tartasz, hogy megbánnád, akkor inkább ne menj bele, mert lehet tényleg megbánnád. És sajnos mindig utólag okos az ember, mert előre nem tudhatod, mit hoz ki a másikból az egész, vagy belőled. Egy lehetre és talánra nem jó alapozni. Bár a Te életed, és azt csinálsz, amit akarsz vele, nem nekünk kell a döntéseddel együtt élnünk.


N

2014. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bántam meg, simán megtenném újra.
2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!