Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a fiúk büntetlenül csorgath...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúk büntetlenül csorgathatják a nyálukat a japán lányokra akkor miért vannak felháborodva ha egy lány fekete pasival kezd?

Figyelt kérdés
Ez nem igazságtalan kicsit?

2014. nov. 9. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt?
2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy lenne igazságos, ha ennyivel a lányok is csorgathatnák a nyálukat a fekete pasikra. Más dolog a nyálcsorgatás és ha kezd is vele valamit!

Egyébként én nem csorgatom a nyálam japán lányokra, nem jönnek be, de a kérdésedben attól még aránytalanul két eltérő dologról írtál.

2014. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki a tököm van felháborodva? Én aztán tuti nem.
2014. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert irigyek a négerek nagy farkára.
2014. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miert baj, ha kezd vele valamit?
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, valóban ez nem igazságos, én mondjuk ha lenne mulatt lányra csorgatnám a nyálam, de részemrpől mindegy hogy egy lány milyen pasival van csak legyen tisztában a kultúrális különbségekkel már ha a srác a nemindig Európában élt mert tetszik vagy sem kultúránként változik hogy mi egy kapcsolat vagy mi egy házasság vagy hány feleséág és mellette hány szerető van. Nekem csak az nem tetszik hogy gyakran és igen főleg a fekete pasik úgy mennek be egy szórakozóhelyre mint egy tank és hogy ők az összes csajt megkaphatják mint ha mi európaiak ott sem lennénk...
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, én nem a nyálamat szoktam rájuk csorgatni.


Amúgy meg kit érdekel ki mit gondol ? Meg mi az, hogy büntetlenül ? Téged megbüntettek a rendőrök amikor egy fekával kavartál, vagy mi a szösz ?

2014. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# Nem csak ha meglátnak feketével egy lányt egyből megy a r*bancozás stb..
2014. nov. 9. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy értelmes emberek között élek, így nem kell ilyen hülyeségekkel foglalkoznom.
2014. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Ez őket minősíti nem téged. Szóval "Kit érdekel mit gondolnak". Ha pedig azért akarsz palizni, hogy mások elvárásainak megfelelj akkor csak sajnálni tudlak.
2014. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!