Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a fiúk büntetlenül csorgath...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúk büntetlenül csorgathatják a nyálukat a japán lányokra akkor miért vannak felháborodva ha egy lány fekete pasival kezd?

Figyelt kérdés
Ez nem igazságtalan kicsit?

2014. nov. 9. 14:17
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én személy szerint nem gondolom hogy az emberek illetve a különböző kultúrák egyenlőek lennének.Bizonyára lesznek akik majd habzó szájjal nekem rontanak, a fejemhez vágnak minden ilyenkor szokásosnak számító vádat.Különösen jókat szoktam derülni amikor az ilyen nagyon elfogadó, rendkívül toleráns, már már kétségbeejtően jó emberek előkapják a "méret" kártyát.Bőrszín alapján ugyebár megbocsáthatatlan bűn megítélni valakit viszont péniszméret alapján simán lehet.De a lényegre térve.

Nem tudok elismerni egy olyan "kultúrát" ami nem tud átlépni a saját korlátain és ezért másokat hibáztat.Mondjatok egy olyan feketék által lakott és általuk irányított országot amely világviszonylatban képes volt valamit felmutatni,egy olyat ami története során képes volt "teremteni" vagy olyan embereket kitermelni akik képesek voltak alkotni,vagy létrehozni valamit.Nem tartok egy fajt sem felsőbbrendűnek,hibátlannak.Mindnek megvannak a saját gyengeségei,hibái de azok legalább képesek önerőből tenni valamit ez ellen.Ezért alakult ki bennem ez az unszimpátia a feketéket illetően.De a kérdésre visszatérve.Nem igazán nézem jó szemmel ha egy nő fekete férfit keres magának,de ez nagyjából kimerül abban hogy magamban az szóban forgó nőt "elrakom" az őt megilletőt helyre.Ellenben ha mondjuk egy nőt egy ázsiai férfival látok az nem szokott zavarni.Talán azért mert az "ázsiai kultúrát" elismerem.

Nem igazán tudom viszont hová tenni ezt a "büntetlenül" részt hacsak nem értek téged komoly sérelmek az "érdeklődésed" miatt.Úgy gondolom hogy másnak sincs és nekem sincs jogom beleszólni senki életébe.Eddig sem tettem és ezután sem fogom.Én csak annyit remélek hogy mindenki vállalja majd a felelősséget az élete során hozott döntésekért.

2014. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A nyálcsorgatás és a kikezdés nem egy súlycsoport.

Nem mindegy, hogy csak bámulod a kirakatban a tortákat vagy be is falod őket.

2014. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!