Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A bárom felvette azt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bárom felvette azt az ötletet, hogy a szexet ugy is kikéne probálni mikor nekem meg van a menszeszem. Hogy érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni töletek, hogy-hogy kéne? Mi legyen alattun? meg h gumival kéne-e? meg akkor nagy-e a fertőzés veszély?hol érdemes csinálni? meg hasonló kérdések, de csak lécci azok válaszoljanak akik tapasztaltak és h ők h csinálják!

Nagyon köszike:P

Csak ÉRTELMES válaszokat kérek!

azé írhatnak oanok is akiknek van ötletük de nem tapasztaltak:P


2008. aug. 14. 21:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Barátom*
2008. aug. 14. 21:35
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam úgy párszor. Semmi különösebb előkészület nem kell, legföljebb az alapos tisztálkodásnál még egy fokkal jobban odafigyelni a higiéniára. Na meg valami vastagabb takarót az ágyra, amit könnyebben ki lehet mosni. Egyébként semmi különös! (Ja és védekezni - akár gumival - ha nem akarsz terhes maradni. Mert így is teherbe lehet esni.)
2008. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Aham:)köszike

és mien pózba a legjobb vagy az is mind1?

várok még több választ:P

rossz tapasztalat is érdekel:D

2008. aug. 14. 21:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. (Én a misszionárius pózt tartom a legjobbnak.)
2008. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen akkor nagyobb a veszélye a fertőzésnek mivel a méhszájad nyitva van. De ha ügyeltek a tisztaságra akkor nem lehet semmi baj. Jah és érdemes gumival csinálni mert ki tudja lehet hogy valami baci van és akkor azt nem kéne bevinni a hüvelyedbe vagy fordítva. Érdemes egy töröközőt tenni magad alá hogy ne legyen minden maszatos. De a zuhany alatti variáció sem rossz. Van aki nem szereti mert gusztustalannak tarja van aki ilyenkor jobban élvezi. Én például ilyenkor meg veszek a páromért! Lehet hogy sokan elítélnek, de ízlések és pofonok. Akinek nem tetszik nem csinálja! Próbáljátok ki ha tetszik tetszik ha nem nem,de nektek kell kitapasztalni a végleges módszert! Remélem írtam valami olyat ami értelmes lesz számodra.
2008. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon köszike!:)

És ha ha nem figylünk akko mien bacikat kaphatok el?!

bocs h ennyit kérdezek.de érdekel!

2008. aug. 14. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából uyganolyan. Egyetértek az alapos tisztálkodással én is :) De semmi estra nincs benne...nah jó mondjuk én érzékenyebb vagyok iylenkor... szóval ezért leet másabb. SOk féle fertőzést el lehet kapni, ajánlott iylenkor az óvszer. POntosan neveket nem tudok sajnos...
2008. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor 1 nő sokkal érzékenyebb és jobbn is kívánja a szexet szal érdemes kipróbálni főként ha a pasit sem zavarja.Amúgy a menstruációs fájdalmakra is jó a szex!:)én is voltam már így a barimmal...lehettek yuhanyzóba..vagy mindenképp vmi takaróval alattatok az ágyba..de én sokszor voltam már felül is nem csak misszióba.Hajrá:)
2008. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

minden ugyanolyan,csak vérzel.ennyi.szóval a törölközőt ne felejtsétek el,ha nem akarsz ágyathúzni.:-)

fürödjetek meg előtte,meg utána is.ha nem szedsz gyógyszert,akkor ugyanugy kell védekezni,mint máskor,mert a tévhittel ellentétben lehetsz terhes olyankor is.

2008. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A gumi nem fontos ha szedsz fogamzásgátlót (és a barátod megfelelően tiszta!), amúgy kötelező (ilyenkor a spermicidek sem jók). A nedvességgel nem szokott baj lenni. A piros törölköző (illetve bármi ami nem baj ha véres lesz) szintén alap. Érdemes alaposan felizgatni a nőt (mint mindig) és óvatosan kezdeni, mert van aki bizonyos szögeket ilyenkor nem bír, vagyis más pózban lehet a legjobb... Nekem a lovagló kifejezetten fájt, háturlón, állva viszont fantasztikus volt.
2008. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!