Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A bárom felvette azt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bárom felvette azt az ötletet, hogy a szexet ugy is kikéne probálni mikor nekem meg van a menszeszem. Hogy érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni töletek, hogy-hogy kéne? Mi legyen alattun? meg h gumival kéne-e? meg akkor nagy-e a fertőzés veszély?hol érdemes csinálni? meg hasonló kérdések, de csak lécci azok válaszoljanak akik tapasztaltak és h ők h csinálják!

Nagyon köszike:P

Csak ÉRTELMES válaszokat kérek!

azé írhatnak oanok is akiknek van ötletük de nem tapasztaltak:P


2008. aug. 14. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ohhh köszike:P

Nem szedek tabit,óvszer nálunk a nyerő:P

am a betegségekre még mindig kivi vok:P

meg a többi tapasztalat:P

2008. aug. 14. 22:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen fertözést elkaphatsz,de ha gumiztok és tiszták vagytok nem olyan valoszinü.Én csináltam párszor sosem kaptam el semmi.Lehetöleg ne a 2.napon csináljátok :)
2008. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezer féle baktérium tud bajt csinálni, gondolom, az e-coli is, de nem a nevük fontos, hanem hogy legyetek tiszták. :)


Amúgy törölköző alátok, aztán minden attól függ, hogy jó. Nem kell semmi extrára gondolni. :)

2008. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2008. aug. 14. 23:23
 15/15 anonim válasza:

Nyugodtan csináljátok semmi baj nem lehet belöle! A barátod csak mossa meg utána vagy törölje le magát vagy bármi. Természetesen lehet gumi nélkül ha szedsz gyógyszert! Előkészület nem nagyon kell. Tegyél oda papírzsepit, vagy valami törlőt, és azzal letisztítjátok ha esetleg valami olyan lett. De nem sok esély van rá, hogy olyankor ki jön bármi is!

Mi szoktuk olyankor is mikor megvan.

De a barátod legyen figyelmesebb veled olyankor!!

2008. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!