Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Viszonyt folytatni a pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyt folytatni a pasival, akinek már van új barátnője?

Figyelt kérdés
Voltunk mi együtt egy rövid ideig, most van egy barátnője, de velem is összejár, heti 2-szer legalább.Tudom, egyel több vagyok neki, de végülis ha jó lenne neki azzal a csajjal, akkor gondolom nem keresne..?Volt valaki ilyen szituban,viszonyban?
2014. nov. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szépen fogalmazva szerető vagy, kicsit csunyábban rib__nc
2014. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már miért volna ri..nc?? Az pénzért csinálja a dolgokat! Ő itt csak egy szerető!!
2014. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A qva csinálja pénzért bocsi.
2014. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egy kapcsolatban mindig hűséges voltam, sose csaltam meg senkit. Viszont ugye mi voltunk előtte együtt,és sztem ez nem csak az én hibám, hogy most is találkozgatunk.Ha szeretné a párját, és jól meglenne vele, akkor nem jönne hozzám. Szerintem. Vagy nem tudom.
2014. nov. 21. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
és totál nem zavar, hogy te csak egy tartalék vagy?
2014. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!