Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi ez az elvárás a mai emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az elvárás a mai embereknél?

Figyelt kérdés

a csajoknak (nem mindenki) legyen magas sportos jóképü, mert ha nem az még esélyt sem adok neki.

De persze a csaj nem foglalkozik magával (sportoslás) de elvárja hogy neki a sportos testalkatuak jussanak :D

Fiuknál ugyan ez, neki a toppmodel kell de béka képű a gyerek.

és igen tisztelet a kivételnek :D


2014. nov. 22. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem mindegy csak lyuk legyen rajta :D
2014. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

látszólag minden téren végtelen sok választási lehetőségünk van, minden reklám azt sugallja, hogy a legjobbat/szebbet stb. válasszuk, mert az nekünk jár, de abból a legjobból is jó, ha van 500 féle a biztonság kedvéért

a "megalkuvás" hiányához meg hozzájön, hogy pont a nagy elvárások miatt mindenki leplezni akarja a saját hibáit még önmaga előtt is, vagyis önkritika az sokaknál hiányzik

plusz mindig mindent azonnal és egyszerűen akarunk, a lehető legkevesebb erőbefektetéssel

2014. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a lányok oldaláról azon belül is leginkább a magam részéről nyilatkozhatok. Szerintem a szex fontos része egy kapcsolatnak. Na innentől kezdve hiába adok esélyt egy pasinak aki nem tetszik. Bár nekem nem kell hogy magas legyen de ne legyünk álszentek senki nem akar alatta lévő "kategóriából" párt. Illetve ritka de ez is megesik persze. És itt jön képbe amit a 2. hozzászóló írt. Sokaknak nem tiszta az önképe. Erre jön még a szépség ideált meghatározó média és tessék lássék máris megvannak az olykor túlzó elvárások.
2014. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ne legyen magas, nem szeretem a magas embereket.

És a rövid hajat sem, szakállat sem.


Ez úgy van, hogy filmen 24 képkockát látsz 1 mp. alatt, és azt folyamatosnak érzékeled. A való életben is millióféle ember suhan el Melletted, de Te csak 24 képkockányi adást vagy képes befogadni. És azt a 24 képkockát a tudattalanod választja ki. A Te tudattalanod csupa olyan embert választ ki, aki ilyen, amilyet a nyitóban leírtál. Ezért a többi fajta ember nem kerül a látóteredbe.

A saját észleléseden kell változtatni ahhoz, hogy a valóságnak egy másik szeletét, az embereknek egy másik fajtáját észleld.

:)


Én például soha nem találkozom olyan emberekkel, amilyenekről írtál.:)

2014. nov. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátom pl. nem magas (alacsonyabb nálam is), nem sportol rendszeresen, de a lábáért pl. oda vagyok (tavasztól őszig azért sokat teker, ilyenkor nem) és jóképűnek sem mondanám (tehát nem az összepisilik tőlük magukat a csajok), de én nagyon szeretem.
2014. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha biológiai szempontból közelíted meg a dolgot, akkor mindenki az ellenkező neműekből a tökéletes egyedekre hajt, mert azt érdemes szaporítani. :D
2014. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Nem mindenki szaporodási céllal keres partnert!
2014. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!