Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit vártok el társaságban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el társaságban egy meleg pártól? Hogyan viselkedjenek és hogyan ne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle pártól azt várom el, hogy ami privát, ami a hálószobába való, az maradjon kettőjük között. Nem kell eltitkolni, hogy együtt vannak, de viselkedjenek úgy, hogy másokban ne keltsenek se megbotránkozást, se irigységet.
2014. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak például nem örülnék, ha bármiféle előzmény nélkül odajönnének hozzám és belém kötnének, vagy pofán vágnának, az ilyesmit sosem szerettem...


Nyilván nem erre utalsz a kérdéseddel, úgyhogy azt tudom mondani, hogy nem zavarna semmi olyasmi, ami általában egy pár egymáshoz tartozását fejezi ki egy társaságban (egymás megérintése, egymásba karolás, puszi, ölelés, szájra puszi, enyhébb csók). Társaságban heteroszexuálisként ennél többet én sem tennék egy lánnyal, szerintem ennyi még belefér és nem illetlenség a többi jelenlévővel szemben.

2014. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanazok a jogok illetik meg őket, mint egy illedelmes hetero párt.
2014. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
annyit,hogy a társaság értékrendjének megfelelően viselkedjenek.
2014. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
#1 ??? irígységet??? ezt h értsem ?
2014. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!