Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem hajlandó már szopni?

Figyelt kérdés

A helyzet persze sokkal árnyaltabb, mint amit a kérdés tükröz. 4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, közös jövőt tervezünk, harmonikus a kapcsolatunk. Az egyetlen (bár szerintem kicsit sem elhagyagolható) tér, ahol problémáink vannak, az a szexuális életünk. A kapcsolatunk kezdetén semmilyen gond nem merült fel, kölcsönösen ment az adok-kapok egymás élvezetére, amikor ahol csak tudtunk. Most az a siralmas helyzet, hogy főként én kezdeményezek, ritkák az együttlétek, de ezen még egyszerű is lenne változtatni. Nagyobb probléma a kölcsönösség hiánya. Én bármikor szívesen kényeztetem őt, de ez visszafele nem olyan egyszerű. Sokszor gyakorlatilag könyörögnöm kell érte, akkor is csak "ízelítőt" kapok belőle, nem úgy, mint rég. Kielégíteni sosem szokott ilyen módon, hiába hangoztattam finoman már többször, hogy lenne már rá igényem. Akárhányszor felhozom a témát, megkapom hogy ne sürgessem, majd jön magától a dolog, ha csak hallgatok, megint nem történik hetekig-hónapokig semmi. A másik, ami nagyon szúrja a szemem, a kifogások. Ápolt vagyok, sokszor meg is jegyzi, ez az egyik ami megtetszett neki bennem anno, az átlag pasiknál jóval több figyelmet szentelek az ápoltságnak, mint mondta - nem ez a gond tehát. Mégis, mikor arra kerülne a mindig van valami kifogás (ami néha lehet úgy de hogy mindig ez történjen, nevetséges) vagy bele sem kezd mert fáj a szája, szájaszéle, seb, pattanás egyéb miatt, vagy elzsibbad, stb. vagy épp ezek miatt hagyja elég korán félbe. Ő persze a kényeztetést elvárja minden alkalommal.

Ne nevezettek papucsnak, már számtalanszor voltak ebből hatalmas vutáink, sosem hagyom szó nélkül. Ne mondjátok kérlek, hogy keressek más nőt Tényleg szeretem őtés komolyan gondolom a jövőmet vele, de erre a problémára megoldást szeretnék találni.

Valakinek esetleg van hasonló tapasztalata? Vagy egyszerűen ezzel járna az idő múlása - mindenképp ellaposodik a kapcsolat ezen oldala - nem hinném... Esetleg ez valamilyen női hülyeség? Addig "hajtanak" míg biztonságban nem érzik magukat a pasi mellett? Ha félne, hogy elveszíthet, jobban odatenné magát? Köszi előre is! 25/F


2014. nov. 22. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Öregapám mondta anno még:

a férfinek két helyen kell kijönnie jóla nővel, az asztalnál (kaja ízlések) és az ágyban.

2014. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
69. A legjobb megoldás a problémádra :D
2014. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha 25 éves fiatalkent,par év utan ilyen önző akkor mi lesz 10 év múlva?
2014. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm, jó tanács, a bökkenő, hogy már próbáltam rávenni, a helyzet ugyanaz, régebben minden további nélkül, mostanság erre sem hajlandó...
2014. nov. 23. 00:04
 5/23 A kérdező kommentje:
Harmadik: Igen én is éppen ettől félek... Mi lenne velünk pár év múlva, valószínű ezen mennénk szét
2014. nov. 23. 00:06
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem torvenyszeru de eleg tipikus, rengeteg parnal van ilyen.Ez hulyen hangzik de van olyan h minden oke csak a vagy mult el teljesen, es ez az egeszet tonkrevagja.


Plusz vannak dolgok amiket x ido utan az ember a parjaval nem talal izgatonak, szoval ezen dolgozni kell h mukodjon.-)


Masreszt lehet lelki oka is, valamivel nem elegedett, nem boldog, mashol jar fejben...nalam ez van, es baromi nehezen veszem ra magam arra h megtegyem neki, viszont a baratnoddel ellenteteben en az ezetek 80 szazalekaban megteszem, mert alapvetoen szeretem es ez a minimum:-))


Ilyenkor boldog es ez sokat jelent, mas kerdes h mar nem kivanom annyira mint az elejen, de megsem teher igazan:-)))

2014. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen, ez erősen benne lehet a pakliban, jó ideje én sem a színtiszta élvezetből csinálom neki, hanem mert szeretem és nagyon jó érzés, hogy gyönyört hozhatok.

Az igaz, hogy rengeteg lelki teher érte mostanában, de teljes mértékben mellette állok, igyekszem támogatni. Nem tudom, mit tehetnék még :(

2014. nov. 23. 00:11
 8/23 anonim ***** válasza:

amit ide most leírtál, pont ugyan ez volt nálunk is.

az első 1-2 év kifogástalan, a 3. már-már határ eset, a 4-5 pedig már csak adok ból állt, még egy kézimunka sem volt benne, talán negyed évente egy.

az már mellékes, hogy a 6. év lett a szakítás éve.

nem akarlak elkeseríteni, de az ember hajlamos azt hinni hogy minden rendben van, mint ahogy én is azt tettem, közben qrvára nem volt rendben semmi, így utólag vissza emlékezve.

ez a tipikus és úgy hívom hogy "elnyúgdíjosodás" mikor már az egyik fél bele unt a másikba, vagy mind a ketten, és csak úgy vannak.

sok jót ne remélj, és ne hazudj magadnak.

2014. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ne ámítom magam, tisztában vagyok vele, hogy lehet sokkal nagyobb is a baj, mint aminek látszik. Viszont szeretem annyira a párom, hogy ha marad még egy szalmaszálnyi esély is rá, hogy rendbehozzuk a nemi életünk, megragadom.

Sajnálom, hogy veletek így történt :(

2014. nov. 23. 00:15
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te éppen olyan hü...e vagy, min én, és a #8-as. Csak te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy mi szóltunk neked. Annak ellenére, hogy minket senki sem figyelmeztetett. A te korodban még én is ugyanígy gondolkodtam, és azt hittem majd jobb lesz. Megértő, kedves, nyálas, figyelmes, stb.... Voltam vele. De Ő semmit sem viszonzott. Te is úgy akarsz járni, mint mondjuk én? 16 év, és 2 gyerek után kell elválnom tőle, mert az önző, érdektelensége mindent tönkretett. Ma már csak akkor szexelek, ha elmegyek máshoz. Kell ez neked? És ne gyere a dumával, ne hazudj magadnak, hogy Ő más. Lópéniszt! Ugyanaz. Arról nem is beszélve, hogy már elhasználhatták, mire hozzád került. "Szalmaszálnyi remény"??? Hallod te magad???

Dobd ki, amíg időben vagy, szabadulj meg tőle, amint lehet..

2014. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!