Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összevesztünk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal azon hogy nem tudunk sehol szexelni. Így semmi értelme a kapcsolatnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Külön élünk, egyikőnkhöz se mehetünk. Csak az autómban szoktunk, de egyre rosszabb a hideg miatt. Ma is szokás szerint elmentünk, de a megszokott helyeinken, mindenhol volt másik kocsi, vagy gyalogos részeg fiatalok mászkáltak. És mikor már 3 helyre vezettem el, és ott se lehet, elegem lett és mondtam hogy inkább haza megyek, ezen meg összeveszett velem. Hogy akkor keressek magamnak olyan pasit akinek van lakása stb. Én szeretem őt de ez a hajléktalan élet elront mindent köztünk. Próbáltam vele hétvégente panzióba járni, de azt mondta neki nincs erre pénze hogy belefizessen, így az egészet én szoktam fizetni..de nincs havi 28 ezrem erre sajnos. Így marad az hogy egyszer elmegyünk egy hónapban, de a többi héten marad a hideg autó.
2014. nov. 23. 00:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És a lényeg kimarad a történetből, mert ahhoz, hogy egyikőtökhöz se mehessetek, valami "extrém" kapcsolatnak kell lennie. Az egyik gyerek, vagy nem független stb.
2014. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne k._úrjatok már fel, hogy nincs egyikőtöknek sem barátja, haverja, akinél ne lenne hétvégente néhány pásztorórára hely?
2014. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ez sunnyogós kapcsolat. Kit csaltok?
2014. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valami itt nem tiszta -_-
2014. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak tinik, és magukat csalják. Azzal, hogy ez jó neki. Pedig, látjuk, hogy nem. Ha mégse tinik, akkor elég sok kérdésem lenne az érettségükkel kapcsolatban. De szerintem azok. Másoknak van lakás.
2014. nov. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Seila ***** válasza:

Ez tiszta prosti élet.

Ha úgy vesszük nincs s barátod és csak szexpartnered.:O

2014. nov. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Seila ***** válasza:
"is"
2014. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
96%
Tehát, ha jól értem, Te vezetsz, neked van kocsid és Te fizeted a panziót...! Nekem ez egy kicsit egyoldalú kapcsolatnak tűnik. A pasid egy kicsit túl kényelmes, és Te hagyod, hogy ez így is maradjon. Ha a barátod nem tesz semmit a kapcsolatotokért, akkor az gáz. Szerintem beszéljétek meg ezt (ha lehet vele beszélni erről).
2014. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tinik, és magukat csalják."


Tinicsajok tele vannak kocsival...

2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
az egész story eléggé gáz...én már azon is fennakadtam, hogy miért kell egy autóban hidegnek lennie...a másik, hogy ha a srác d*gni akar akkor miért nincs pénze? Én még a mai napig megadom ennek a módját úgy hogy némi ital, halk zene vagy film, beszélgetés hegyek, és gyertya gyújtás...ti meg kényszerből csináljátok kocsiban...miért nem megy el dolgozni vagy diákmunkázni? Alapból az a pasi aki annak kiteszi a nőjét, hogy hideg autóban kelljen vele szexelni, annak inkább ne legyen nője! Nekem is volt pár hónap csóró korszakom amikor az érettségi évében voltam anno, abban az időben nem jártam bulizni, nem "kergettem" a nőket és láss csodát, még mindig élek, túléltem.
2014. nov. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!