Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Magyarországon van értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon van értelme felvállalni, hogy ha valaki leszbikus vagy meleg?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége elítélne, nem igaz? 18/L

2014. nov. 4. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Lezbiket nemitelik el annyira mint a b**ikat :)
2014. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha vállalod a sok atrocitást, akkor van
2014. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Az emberek 99,9%-a leszarja, hogy neked milyen a szexuális beállítottságod. Csak azt nem szeretik, ha utcára vonulgattok, és gyerekeket zavartok össze a hülyeségeitekkel.
2014. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Mit takar az hogy fölvállalni? Mert ha a melegfelvonuláson parádézást akkor ne csodálkozz ha leköpnek. Ha a pároddal az utcán való kézen fogva sétálást akkor szerintem nyugodtan abban nincs semmi elítélendő.
2014. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
# 1: Szájból Kapanyél Nagy Mester
2014. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

A leszbikusokat nem. Az alapvető férfi asszociációs készség a leszbikus szó hallatán máris azt feltételezi, hogy van két nő a tengerparton, atom jó mellekkel és seggel, akik a nyelvükkel kenegetik egymást naptejjel. a melegekről ellenben az a kép rögzült be, hogy nőnek öltözött szakállsas hapsik smárolnak hasonlóan szépen kinézetű férfiakkal egy platós kocsi hátulján. Ezeket csak megerősíteni tudom, mert férfi vagyok és eleinte én is így gondoltam, de méltóztattam bővíteni a látókörömön.

a coming out alatt meg ne azt képzeljük el, hogy egy ember kiáll a Millenáris vagy az Oktogon közepére, aztán 50000 wattos hangszórókból üvölti felénk, hogy MELEG VAGYOK EMBEREEEEEK! Ez általában szűk ismeretségi körökben szokott előfordulni, vagy családon belül. Mellesleg, aki a nyilvánosság elé tárja a szexualitását, legyen az hetero vagy homo, az az én szememben egy végtelenül ostoba ember. semmi közöm hozzá, ne ossza meg vele, hacsak nem az én seggemre pályázik, ez esetben közlöm vele, hogy más lyukon kopogtasson. a szexualitás magánügye minden embernek. Ennyi.

2014. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
szánalom ahol tartunk..
2014. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem aki vagy meleg vagy lezbikus az lehet csöndben is az. És egyáltalán nem csodálom, ha mondjuk az utcán sétálsz a pároddal és tényleg látja boldog boldogtalan vagy gyerek...Szerintem ez önmagában nem egy normális dolog, de nem elitélendő.
2014. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Mit értesz felvállalás alatt? Ha valaki rákérdez, és igennel válaszolsz, azaz nem tagadod le, az felvállalás, teljesen normális dolog. Ha megjelensz a sajtóban, és tömjénezed magad, és úgy próbálod beállítani, hogy te ettől jobb ember vagy, és büszke vagy rá, az nem normális.
2014. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan senki nem tudja, hogy leszbikus vagyok. Kézen fogva sétálni egy lánnyal meg egyáltalán nem mernék nyilvánosan. Eddig 2 barátom volt, akikkel le is feküdtem, és mindig hiányzik valami a szexből. Volt olyan, hogy a szex olyan rossz volt, hogy utána hánytam. Évek óta próbálom jól érezni magam fiúval, de nekem ez sehogy sem megy. Csak mostanában mertem egyáltalán magamnak is felvállalni, hogy a lányokat szeretem. Tudom, hogy itthon is ferde szemmel néznének rám, és az iskolában is. De én ezt már nem bírom! Ha senkinek se merem elmondani, akkor hogy találjak magamnak barátnőt? A lányokról fantáziálok, a női test izgat fel. El tudok beszélgetni a fiúkkal, de nekem inkább ők haverok, és a női test vonz, a lányok szép válla, a csókos szájuk, a nevetésük. Inkább az olyan lányok tetszenek, akik nem, vagy csak nagyon enyhén sminkelik magukat. A "plázacicákat" ki nem állhatom. Ha lányokkal beszélgetek, akkor jobban zavarba jövök. A leggázabb talán az egészben, hogy évek óta szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de félek, hogy ha elmondanám neki, azzal tönkretenném a barátságunkat. De ha nem vele, akkor más lánnyal is jó lenne összejönni, csak végre lány legyen! Úgy érzem, hogy teljesen ki vagyok éhezve, nőre vágyom! Mindig azt kérdezem magamtól, hogy miért nem születhettem fiúnak, akkor sokkal könnyebb lenne minden. Ha egy lány véletlenül hozzám ér, már akkor megremegek. Mind a két kapcsolatom 2 évig tartott, de nővel még sosem volt semmilyen kapcsolatom, még nem is csókolóztam lánnyal, de nekem a fiúk olyanok, mint ha egy heteró sráctól várnák el, hogy fiúval legyen együtt. Segítsetek légyszíves! Mit csináljak? Azt hiszem, hogy most végre kiöntöttem a szívemet.
2014. nov. 4. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!