Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rábeszélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rábeszélni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 hete beszélgetek és rátértünk (fogjuk rá hogy rátértünk) a szexualitás témakörre. Kérdeztem tőle hogy szokott e masztizni és mondta hogy nem mert nem érdekli. Én rá szeretném venni ( nem nem akarom megfektetni) hogy masztizzon , de mindig azzal jön hogy ettől ő nem lesz jobb ember , meg hogy tudja hogy jó érzés de rá ér ezzel még , nem kell hogy csinálja (17 éves). Ész érveket keresnék amivel rá lehet beszélni hogy téved és rávehető arra hogy kellemes perceket szerezzen magának. Ti hogy vennétek rá mert nekem nem sikerült? (NEM AKAROM MEGFEKTETNI)

2014. nov. 23. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem 17 évesen el tudja dönteni, hogy van-e szüksége rá, sok közöd nincs hozzá. mellesleg simán lehet, hogy csinálja, csak nem feltétlenül akarja megosztani veled
2014. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek rábeszélni. Van élet ám nélküle is!
2014. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért nem akarod megfektetni? tán meleg vagy?
2014. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De mégis miért kéne rábeszélni?


Nagyon el vagy tévedve kérdező. Azt hiszed, pusztán azért, mert ezzel lehet örömet szerezni, akkor egyből KELL is. Komolyan azt gondolod, hogy csak mert nem szokta rendszeresen, attól még soha nem próbálta? Egyetlen hete beszélgettek, ami már alapból kevés idő megbízni a másikban, de ha vele is ilyen akaratos görcsként viselkedsz, főleg nem csodálom amiért nem akart téged beavatni. Az, hogy mesélt hugáról/apjáról/iskolatársairól/ésakármiről, az még nem jelenti azt, hogy máris lenne oka megbízni benned vagy válaszolni ennyire kényes kérdésre. De ha még így is van... ha tényleg nem szokott, ahhoz neked mégis mi a franc közöd van, most komolyan?


Ha már ilyen választ ad, "ő ettől nem lesz jobb ember", ott te már győzködted. Ritka idegesítő lehet veled beszélni ha ennyire bele akarsz avatkozni mások magánügyébe.

2014. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretem mikor a kérdésre válaszolnak az emberek :)
2014. nov. 23. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudnád rábeszélni, hogy leállítod magad! Kielégítő volt a válasz? :)
2014. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem ^^
2014. nov. 23. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

"szeretem mikor a kérdésre válaszolnak az emberek"


Ha egy barom feljön, és azt kérdezi, hogyan tudná felgyújtani a szüleit, nem fogunk válaszolni hanem lebeszéljük, van aki finomkodva, van aki nyersen. A most befutott barom egy lányt akar valami olyanra rábeszélni, amit felesleges erőltetni és amihez a kérdezőnek semmi köze, magától értetődő, hogy ilyen válaszokat érdemelsz.

2014. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen mert a 2 egy kaliber ... -.-"
2014. nov. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!