Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam rabeszelni a baratnomet a nagyobb mellekre?

Figyelt kérdés
Fonnyatt es logosak a mellei,es zavar!Szeretnek nagy DD-ket,de O fel a mutettol! azt mondja,hogy eddig jo volt, akkor miert akarom most megvaltoztatni? Mi a velemenyetek?
2011. szept. 28. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ne rontsd el a felhozatalt, ilyen hozzáállással a barátnődnek nemsokára úgyis új partnere lesz, szóval inkább hagyd meg normálisnak és természetesnek, ne csinálj belőle újrafelhasználható műanyagot, köszke.
2011. szept. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha eddig nem tudtad akkor ez után sem, ha neki jó úgy akkor úgy marad, sok nő nem szereti ha vmi idegen érez ott mert jobb ahogy van neki természetesen, lehet ő ilyen.

A Tizedes doki csinál olyat Pécsen aki a hasról leveszi a feles hájat és a mellbe műti bele ezzel természetesen növelve azt, persze ha az egyén fogyik pár kilót az onnan is lemegy.

2011. szept. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igaza van... azzal együtt szeretted meg, nem? soha senki kedvéért nem pakoltatnék a testembe mű dolgokat és nem basznám el azt, amit a természettől kaptam, senki kedvéért...

mikor összejöttél vele, láttad, h milyenek a mellei... ha emiatt nem tudsz vele együtt élni, akkor hagyd el, és engedd, h olyat keressen aki ŐT szereti, úgy ahogyan van

2011. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Neked nő kell, vagy nagy mellek? Miért nem csináltatsz magadnak nagy melleket? Fogdoshatnád bármikor!
2011. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jok a valaszok!!Eletem szerelme 6 eve egyutt vagyunk es a kozos gyermekunk szoptatasa utan lettek ilyenek, mind e melett Ot is zavarja,mert mar beszeltunk rola,de egyszeruen fel a mutettol!
2011. szept. 28. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fulladj meg.

Borzalmas, hogy ilyeneket képes vagy leírni a párodról, aki kihordta és táplálta a közös gyereketeket.


Most próbálj magadba nézni, és inkább találni valamit, amiben TE fejlődhetnél.

Köszi.

2011. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

A véleményem változatlan, ne rakass bele müanyagot. És amint látod az általános nézőpont ez. Remélem olvassa ő is, amúgy pont most vasárnap lesz egy mellrák-ellenes séta a Lánchídon, menjetek ki ott tudnak mesélni a beültetésekről.

Hogy fél a hölgy? Jól is teszi, sőt még akár rövid távon kilökődhet a szervezetből az implantátum ami elég csúnya és veszélyes, gyakorlatilag az addigi mellét is elveszti vele. Vagy elfertőződhet, ugyanilyen végkifejlettel. Vagy asszimetrikusra sikerülnek. Vagy ha szép lesz, a legtöbb férfit taszítja a műmell. És egy esetleges újabb gyereket is kéne majd valahogy szoptatni, a beültetés meg gátolja a működésében a cicit. (első voltam)

2011. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ránézel a lógós melleire, akkor annak kellene eszedbe jutnia, hogy igen, ezzel táplálta az én gyerekem, a közös gyerekünkért áldozta fel a mellei szépségét... nem annak, h zavar :(
2011. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd helyében én kidobtalak volna amint ezt megemlíted.
2011. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!